Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik jön be jobban fiúk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik jön be jobban fiúk?

Figyelt kérdés
Szép arcú, de csúnya testű, vagy szép testű, de csúnya arcú lányok jönnek be nektek jobban?

2019. jún. 16. 22:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Mit értünk csúnya test alatt? Kórosan sovány / elhízott nekem egyáltalán nem jön be. Az, hogy vékony és nincs sok alakja, de mellette egészségesen vékony, az nem zavarna, sőt. Inkább az arca legyen szép.
2019. jún. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ezt ne kérdezzétek. Gondolom a kérdező is arra gondolt hogy amit ti magatok gondoltok csúnyának.
2019. jún. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Csúnya test pl nem betegesen vagy éppen kórosan elhízott/sovány de sovány/elhízott test.
2019. jún. 16. 22:45
 4/19 A kérdező kommentje:
#2 igen
2019. jún. 16. 22:47
 5/19 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is ez volna a kérdésem. Mi számít szépnek, és mi számít csúnyának? Lehet hogy akitől az első válaszoló sírva menne a Dunának, attól én hátast dobnék, és el akarnám venni feleségül.


Annyit talán tudok erre a kérdésre válaszként adni, hogy engem általában azzal tud megfogni egy lány, ha (szerintem) szép az arca smink nélkül. Nem kell nagy dolgokra gondolni, csak ne a hold felszíne jusson róla eszembe, ha ránézek.

2019. jún. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%

Ez így nem létezik.

Ez olyan mintha csak ez a két fajta lány létezne. Bármilyen furcsa én már találkoztam több olyan lánnyal is, akinek az arca és a teste is tetszett. Még az is megesett, hogy szerettem őket és összejöttünk. De ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy egy másik pasi őket ugyanúgy szépnek látja, lehet hogy aki nekem gyönyörű, az mást egyáltalán nem izgat, sőt lehet hogy csúnyának tartja.


Nem értem miért kell fekete-fehéren látni a világot, mindenkinek más a vonzó...

2019. jún. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

..Még az előzőhöz elfelejtettem: én csak olyannal jövök össze, akinek az arca és a teste is tetszik.


25/F

2019. jún. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Ha bolond egyikse 😀
2019. jún. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

Ezt így egyértelmű eldönteni:

Rövidtávra: csúnya arc, szép test

Hoaszútávra: szép arc, csúnya test - az arc az egy adottság amit nem lehet megváltoztatni, viszont a tested tőled függ mivé váli. Kapcsolat esetén ezt ugye idővel tapintatosan (vagy magától mondja ha idegesiti). Szoval hidd el ketten megtudtok mindent oldani :=)

2019. jún. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
inkább a szép arcz
2019. jún. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!