Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alapjáraton ez a dolga, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alapjáraton ez a dolga, vagy esetleg tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Bementem a munkahelyre ahová jelentkeztem és szóltam az egyik srácnak, hogy állásinterjúra jöttem, mire mondta hogy egy kis türelmet kér, megkérdezi hogy mi legyen.

Miután megkérdezte mosolyogva mondta hogy menjek arra amerre ő van és mutatta hol tudok bemenni.

Eddig komolyan beszélgettünk,de még nem dolgoztam diákmunkán és nem tudom hogy működik ez, hogy csak kedvességből mosolygott-e.

L


2019. jún. 21. 22:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a tudatlanságom miatt, csak kicsit furcsa volt.
2019. jún. 21. 22:58
 2/5 Thispain ***** válasza:
Valószínűleg dolga az, hogy értesítse a főnököt az új állásinterjú alanyról, viszont ezt lelkesen tette, tehát biztosan nem talál téged visszataszítónak. És az, hogy tetszel-e neki, két esélyes.
2019. jún. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem lehet kideriteni, sok minden miatt mosolyoghat egy ember
2019. jún. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem minden csaj bejön kivéve amelyik nem :3
2019. jún. 22. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon stresszelhetnek a diákok, amikor a munka szó előkerül. Mert ez valami ismeretlen. Szerintem kedves akart lenni. Ha nem találkozol sok mosolygós és kedves emberrel, képes vagy azt hinni, hogy az, hogy valaki mosolyog, máris akar valamit. Én pl. nagyon sokszor vagyok kedves és mosolygós, mégsem akarok senkitől semmit (még akkor sem, ha fiúból vagyok xD ). De majd kiderül! Csak lazán! :)
2019. jún. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!