Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok belenézni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok belenézni a szép lányok szemébe?

Figyelt kérdés
Na szóval az a problémám,hogy egyszerűen rosszul érzem magam,feszélyezve érzem magam,ha bele kell nézni egy olyan nő szemébe aki kicsit is tetszik nekem.Akár gimnáziumi folyosón,akár utcán,ha szembe jön egy szép nő akkor automatikusan felvenném vele a szemkontaktust,de abban a pillanatban feszélyezetté válok,és elrántom egyből a 'tekintetemet'.Nem tudok 2 másodpercnél tovább a szemükbe nézni.Haverjaim mindig azzal poénkodtak,hogy milyen ijesztő tekintetem van,ezért mindig azon görcsölök mi van,ha a csaj is így gondolja,vagy furán nézek rá tényleg és észre veszem,vagy megijed, ilyeneken rugózok azokban a pillanatokban,ezért inkább elvonom a tekintetemet.De ez sem jó,félek,hogy furának tartják ezt a dolgot.Lányok,ti furcsáljátok azt,ha egy pasi felveszi veletek a szemkontaktust,de aztán elvonja egyből a tekintetét?Amúgy haverokkal sosincs ilyen problémám,látásból ismert fiúkkal sem akik tudják,hogy ki vagyok,tanárokkal sem,családtagokkal sem.Olyan lányoknak is a szemébe tudok nézni akik úgymond nem tetszenek nekem.Szerintetek?Mit csináljak,hogy javuljon a helyzet?A szemkontaktus fontos,több helyen olvastam,hogy az egyik legférfiasabb dolog,ha képes vagy belenézni a nő szemébe.Meg önbizalmat sugároz.Szerintetek mit csináljak,hogy fejlődjek ebben?18/F

2019. jún. 22. 18:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom jó kategóriába írtam-e,igazából ez felelt meg legjobban.Társkeresésnél is éreztem,hogy ez probléma,hogy nem tartom a szemkontaktust,elvonni a tekintetet kicsit olyan gyáva dolog,mármint úgy érzem a félénkség jele,ami senkinek sem vonzó.
2019. jún. 22. 18:12
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ahogy a legtöbb dolgot ezt is gyakorlással lehet fejleszteni sokat csinálod vagy amikor egy magabiztos pillanatodban vagy biztos van ilyen amikor egy jo napod volt vagy most tenyleg benned van az erzes akkor probald meg
2019. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4%
Azért, mert tudod, hogy kevés vagy hozzájuk!
2019. jún. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szóval, nekem is volt ilyen problémám régebben. Szerencsére már azt merem mondani hogy nincs, sőt elég jó ember ismerőnek tartom magam és elég hamar ki ismerek embereket még ha próbálnak másnak is tűnni mint amilyenek... Szóval én is sokat agyaltam ezen és rá jöttem hogy nekem ilyen "reflex"-szerű volt ez a dolog, amit el nyomtam magamban és most minden oké :D Ha több ideig vagy a lányok között, és látod pl a szemed sarkából hogy téged néz egy jó csaj nyugodtan nézz a szemébe. Ha ezt meg teszed 90% hogy el fordul a csaj mert ő is hasonló képp gondol rád/be jössz neki, vagy bármi persze itt sok dolog elő fordulhat és közre játszhat. Nekem pont tegnap előtt volt egy ilyen dolog. A csajt alig ismertem vagyis tudtam ki az meg pár dolgot róla, és nem tudtam hogy ő rólam mit tud. Szóval a témától el kanyarodva is csak annyit tudok mondani hogy próbálj laza maradni, és ne az legyen magukba a véleményük rólad hogy félős vagy. Nyugodtan nézz a szemükbe nem fogja őket szarul érinteni. Ennyi lenne a prédikációm ^^
2019. jún. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Én se tudok. Folyton a mellüket nézem.
2019. jún. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi 19:42!Ez segített nekem egy kicsit most,lehet többet kéne lányok közé járnom és akkor megszoknám a dolgot,vagy nem tudom.

Utolsó,hát xD,van ilyen.

Mindenkinek ment a zöld kéz,kivéve neked 3 as ,mert egy b**kó vagy.xD

2019. jún. 22. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!