Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-18 éves lányok! Nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-18 éves lányok! Nektek milyen fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

Lányok, nektek milyen fiúk jönnek be?


Külsőre gondolok... :)



2019. jún. 15. 20:12
1 2
 1/12 Angel369 ***** válasza:
39%
Magas,izmos,napbarnított :D Bár nekem többet számít a jelleme,mert ha egy beképzelt,magának való,akkor nekem aztán nem kell,még ha a külseje tökéletesnek tűnő is!De ha éppen fiú vagy és nem illenek rád,az se baj,mindenki helyes a maga módján. :) Ha akarod még értékelem is ha küldenél képet.De ez persze nem kötelező.
2019. jún. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
86%

Amikor én voltam ennyi idős, nekem mindenképp a személyesége volt a fontos, nem a kulseje. Legyen hasonló gondolkodású, eletszemleletu mint én, hasonló érdeklődési körünk es közös témáink legyenek. Nekem a külső kevésbé fontos, legyen igényes, ápolt, természetes, a mai 14-18as korosztalyban mar a fiúk is festik a hajukat, meg ezek az ultra feszülős cuccok, rózsaszín ruhák, szedett szemöldök, borzalmas, de ez minden korosztályban gáz szerintem. Nekem ami a zsánerem volt akkor, és most is, ha valaki magas es igényes, illetve ha illedelmes. :-)

24N

2019. jún. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Normál testalkatú, nem kövér, nem sovány, nem kigyúrt. 175-185 magas. Jószívű, kedves, mindenféléről lehet vele beszélgetni.
2019. jún. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%
kicsit pocakos de jó karjai vannak illetve feneke, kissé barnás bőrű ,főleg nem magyar.. mert a hófehérke páwákat nem bírom, 178-180 centi körüli.
2019. jún. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%

Barna, vörös vagy fekete göndör haj, vastag szemöldök és mindig mosolygó száj :)

Legyen magasabb mint én és ropi vékony, na meg kifelé álljon a köldöke(nem muszáj de plusz pont) imádom a szeplőket es a szép kezeket! Öltözködésre valami rocker felső, fekete gatya(nem szűkített szárú!!) és vans cipő.

Nem szeretem a rózsaszín darabokat viselő egyedeket.

Gyönyörű fogak, és ne legyen szakálla xd

Fogszabályozó megintcsak előny ;)

Es imádom ha van valami "jele" ilyen kis pigmentfolt vagy fura anyajegy.

2019. jún. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13%

Hát a külső igazán mindegy, ha megtudja a bajaid aztán pedig elhagy :)

De hát szóval...

2 ideálom van pontosan:

Az első: Hosszú, hullámos haj. Kicsit thiccebb az átlagnál, kb. 177 centis és egy igazi különlegesség.

Második: Ombre, felnyírt rövid haj, vékony, és olyan 173/5 centiméter körüli srác

(Plusz, ha pl. deszkázik, rajzol, fest vagy olvas. De ezzel a külsőről elkanyarodunk ergo mindegy)

2019. jún. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Itt elég gáz ideálok vannak..
2019. jún. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Mi az a thiccebb??
2019. jún. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Testalkatra ne essen szélsőségekbe, tehát ne legyen túl kövér/túl sovány/túl izmos. Magassága olyan 170-185 közötti de +/- pár centi nem számít. Haja ne legyen extrém színű, az hogy barna, vörös, szőke, fekete lényegtelen, és az hogy göndör vagy egyenes szintén nem számít. Legyen számomra cuki arca/mosolya.Öltözékre annyi hogy ne a full tapadós nadrágokból álljon a ruhatára,mert az annyira nem tetszik.
2019. jún. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
Világos szemek, szép mosoly, magas, izmos, karizmatikus(ezt is meg lehet állapítani első ránézésre)
2019. jún. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!