Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most megyek gimnáziumba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most megyek gimnáziumba, lehet hátrányom abból ha már van barátnőm?

Figyelt kérdés

Szóval most megyek gimnáziumba, az lenne a kérdés, hogy csajozással várjam meg a gimit? Már minthogy ha most nyáron sikerülne valakivel össze jönnöm ,akkor az a gimibe hátrány lehet a csajozás terén? Értem ez alatt azt, hogy ugye ott valószínü tudni fogják, hogy van barátnőm és ezért esetleg kikerülnék a látó terükböl mint esélyes késöbbi partner.

Ha esetleg valami nem lenne teljesen tiszta akkor kommentben kiegészítem.



2019. jún. 23. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Igen, hátrány lenne, mert egy hűtlen f*ckboy-nak néznének, amúgy jogosan. Rohadtul nem értem, hogy egyeseknek miért van ilyen baromságra igényük.
2019. jún. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd?
2019. jún. 23. 10:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem arra céloz hogy mi a f4sznak akarod hogy kapcsolatra esélyes egyednek tartsanak az ottani lányok amikor van egy barátnőd akihez hűtlen vagy?
2019. jún. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem arra gondolt az első kommentelő,hogy ha van barátnőd akkor mi a francért akarsz tetszeni másoknak!Eléggé hűtlenség a részedről! Vagy legyen baraát őd és ő neki akarj tetszeni vagy ne is gyere össze azzal a lánnyal és tetszelegj a gimis lányoknak!Miért akarod összetörni szegényt??!Nem is értelek..A gimibe amúgy is azért mész hogy tanulj!!
2019. jún. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*barátnőd
2019. jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem úgy értettem, de amúgy teljes igazatok van.
2019. jún. 23. 11:15
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én értem mire gondolsz. Hogyha úgy mész a gimibe, hogy van barátnőd,de aztán ha szakítotok, az ottani csajoknál lenne e esélyed? Mert ilyen alapon igen. Mármint ha valakinek volt barátnője,de már nincsenek együtt, az nem ront(sőt esetenként akár javít)az esélyeken.

Viszont: ha barátnőt szeretnél, vagy már van is, nagyon rossz hozzáállni úgy, hogy ha szakítotok, lesz e következő. Mert most csak a barátnőd számítson! És ne az, hogy mi lesz utána. Mert nem azért vagy együtt valakivel, mert ez egy ideiglenes állapot, hanem mert szeretitek egymást, és így érzitek jól magatokat együtt. És ha ez meg is változik(de mi van ha a gimi alatt végig együtt lesztek?)amúgy sem tudhatod, mi lesz akkor

2019. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. jún. 23. 13:32
 9/9 anonim válasza:

Mindenképp hátrány, de ha szereted és őt képzeled majd feleségének is akkor érdemes az ebből fakadaó terheket cipelni érte. Úgy értem, nehezebben tudsz időt fordítani a tanulásra meg azokra a dolgokkal amikkel foglalkozni szeretnél, de nem lehetetlen.. Be kell jól beosztani az idődet. Én is átmentem ezen, nem volt könnyű menet az elején, de megérte. Ma már a feleségem. :)


Ha nem képzelsz vele komoly kapcsolatot akkor felesleg teher a válladon és persze rengeteg időpocsekolás, ami miatt csak egy pancser vagy.

2019. jún. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!