Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes megkérdezni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes megkérdezni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, nagyjából egy hete beszélgetünk, nemrég találkoztunk is. Viszont nem tudom eldönteni, hogy Ő vajon hogyan érezhet, mivel beszélgetés és találkozás során is néhol teljesen egyértelmű volt, hogy lehet köztünk valami, másik részben pedig csak elbeszélgettünk teljesen jelentéktelen dolgokról. Ilyen esetben érdemes rákérdezni, hogy részéről lehetne-e valami, hogy ne húzzuk egymás idejét, ha igen, hogyan?
2019. jún. 23. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez sok mindentől függ,pl hány évesek vagytok,ki kezdeményezte a beszélgetést?Írj privátot ha gondolod,szívesen segítek:)
2019. jún. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Basketballgirl válasza:
ne huzzuk egymas idejet xd legyel kicsit turelmes, beszelgessetek vagy esetleg talalkozzatok meg es szerintem egy ido utan erezni fogod, hogy kolcsonos-e a vonzalom. (ha kicsit tobb ido utan meg mindig nem tudod, akkor lehet megkerdezni szerintem)
2019. jún. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!