Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan küzdjem le a féltékenys...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le a féltékenységet?

Figyelt kérdés
Van barátom és egyszerűen megőrülök néha, nem ad rá okot hogy az legyek de bennem van. Van köztünk egy kis távolság, két óra mindössze, és így nyáron is megy barátokkal ahol persze vannak lányok és nekem is vannak fiú barátaim, sőt, nem is kevés, és neki se tetszik ha velük vagyok. De nemtudok nem túlgondolni egy két dolgot amikor elmegy, vagy bármi ilyesmi, ő ezekről nem tud és próbálom úgymond kordában tartani de borzasztó nehéz és néha már a sírás határán vagyok emiatt🤦🏼‍♀️ Lehet még nem bízok benne elégge, mert elég friss, előző kapcsolataim elején is ez volt, de nem tartom ezt normálisnak, vagy nem is tudom..
2019. jún. 24. 20:57
 1/4 Sans20 válasza:
Verd ki neki xd
2019. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom hogy nagyon sok probléma abból adódik hogy a felek elbeszélnek egymás mellett illetve meg se beszélik a dolgokat

Pedig szerintem ez nagyon fontos

Én a helyedben elmondanám neki hogy igaz hogy nem ad rá okot és tudod hogy hűséges de akkor is zavar néhány dolog

Nem kell letámadni

Sőt azt se kell mondani hogy te azt szeretnéd hogy...(bármi amit szeretnél)

Szerintem ha normálisan érthetően nem őt okolva ezt elmondod neki akkor megfogja érteni pláne ha ez a féltékenység nála is jelen van

Egyébként az hogy féltékeny vagy egy bizonyos szintig normális és eegészséges

De csak egy határig

A másik pedig hogy szerintem a szerelem vagy ha nem is szerelem de párkapcsolat így működik, rá kell bízni magadat a másikra

Nem kell vakon bízni benne de fontos az tudja legalább próbálkozol bízni benne

Főleg ha nem ad rá okot

2019. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első nem mond hülyeséget. Egyik lány ismerősöm mondta, hogy van egy barátnője aki úgy engedi a pasiját bulizni, hogy vagy 3szor dugnak, meg 2szer leszopja...

Utána már nem lesz kanos, hogy hülyeségből megcsinálja a bajt.

2019. jún. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Féltékenység=Önbizalom hiány!

Tehát rá kell feküdnöd az önismeretre!

2019. jún. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!