Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan küzdjem le a féltékenys...

Hogyan küzdjem le a féltékenységet?

Figyelt kérdés

100%-ban biztos vagyok benne, hogy nincsen rá okom, mert én vagyok neki a legfontosabb, de akkor is... egyszerűen nem tudom elviselni, ha másokkal is jól érzi magát, nem csak velem :/

Pedig nekem is vannak mások, bőven, de mégis :(

Egy eléggé nem mindennapi esetről van szó, szeretnék erről beszélgetni valakivel, valakivel aki tudna segíteni nekem, és nyílt a furcsa dolgokra és nem ítél el. Nagyon hálás lennék ha valakivel beszélgethetnék erről. Kommentekben írjatok légyszi, hogy általában hogy lehetne leküzdeni az érzést, vagy meggyőzni magam arról, hogy indokolatlan féltékenykednem. Félek, hogy mégegy embert elveszítek miatta...


Aki megtenné, hogy privátban meghallgat, beszélget velem az írjon pls. Kort és nemet is írjatok légyszi. 17 éves fiú vagyok, kissé túl érzékeny a többi fiúhoz képest sajnos, bár ezt jól titkolom :/


2012. júl. 2. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden nap meg kell mutatnod neki, hogy te vagy a legjobb!
2012. júl. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tudja, és érezteti is velem, hogy én vagyok a legjobb. Ez egyszerre barátság és szerelem, bár kitudja... legjobb barátság is, testvérként is szeretem meg szerelemmel is (nem vérszerinti testvérem persze, csak annyira közel áll hozzám). Meg vagyok keveredve.

Persze mindent megteszek, hogy egyfolytában bizonyítsak, és meg is bízik bennem, bennem a legjobban... és én is benne...

2012. júl. 2. 20:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor egy kicsit bizzál meg benne! Adj neki időt, lehet ő is épp úgy érez ahogy te.
2012. júl. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megbízok benne teljes mértékbe, tudja ő is, hogy így érzek és elmondta, hogy ő nem érzi ezt... az őszinteséggel sosem volt gond köztünk.
2012. júl. 2. 20:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor vigyél neki virágot, és döntsd hanyatt. Ez a megoldás!
2012. júl. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A szex a megoldás szerinted?? Ha ennyire érdekel, már megvolt, nem is egyszer rendszeressen... csak nem értheted... tudod többről van itt szó, legjobb barátok voltunk, de mostmár szerelem is van köztünk, de a legjobbb barátságot sem szeretnénk megszakítani, mert az egy fontos kötelék... És emberek, lehet most írogatni a hülyeséget, de pont nem érdekel... de hogy aki normális az értse... 2 fiúról van szó...
2012. júl. 2. 21:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor leszel érett személyiség, akkor szereted a másikat a legjobban, ha képes vagy őt elengedni is, ha neki az a jobb. Nem könnyű ezt elsajátítani. A féltékenység abból fakad, hogy őt a tulajdonodnak tekinted valahol mélyen legbelül.
2012. júl. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Lehet, de mit tehetnék ellene? Ki akarom sajátítani, de tudom, hogy nem tehetem mert az egyikőnknek sem lenne a legjobb :/

Akkor hogy legyek képes elengedni?

2012. júl. 3. 21:05
 9/10 anonim ***** válasza:

Detto ilyen vagyok én is.

16/l


tudom, hogy ez éretlen magatartás, de én sem bírom elviselni, már csak ha másra néz rá, azt sem. És állandóan praázom.

Ha gondolod, írhatsz privit.


Amúgy jól értettem? Két srácról van szó? Tehát a párod is srác?

2012. júl. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, jól értetted :)
2012. aug. 6. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!