Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Nektek milyen lányok...

Fiúk! Nektek milyen lányok jönnek be? (külső, belső) Mit néztek meg egy lányon előszőr? És a komoly lányokat vagy a mosolygós, nevetgélős lányokat kedvelitek jobban? Kort is írjatok pls.

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is a válaszokat :*

2015. jan. 2. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Vicces kedves jófej legyen . Kulsore izmosokat kedvelek . De ez tok mindegy :) 16/F
2015. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Először te írj kort, aztán meglátjuk.
2015. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Külsőre nem tudom leírni, mert olyan jön be aki tetszik és ez elég széles spektrum, annyi, hogy nekem a ducik nem tetszenek, meg ne legyen agyonsminkelve, inkább természetesebb legyen. Hátulról először fenekét, szemből az arcát nézem meg, számomra az arc a legfontosabb. Személyiségre a komoly és a nevetgélős közötti. Az se jó, ha túl komoly, meg az se ha állandóan vihorászik. Persze az nem baj, ha mosolyog, miközben velem van. 21/F
2015. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Alacsony, kicsit husi, aranyos, kicsit olyan játékos de mégis nőies, picit bolond, kedves, érzékeny de próbálja magát erősnek mutatni több kevesebb sikerrel, picit sértődékeny de kiengesztelhető ez azért mert nagyon cuki egy lány mikor kicsit durci és odamegyek megölelem hogy jaj semmi baj na szóval érted

szólj ha van kérdésed...


17/F

2015. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 aladar12 ***** válasza:
0%

külső: szép arc, normális alakja (ne legyen túl kövér, de deszka se)

belső: legyen személyisége

mit nézek meg először? arc, utána cici.

és igazából mindegy, hogy komoly vagy nevetgélős, csak ne legyen idegesítő.

2015. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Szép aranyos arc,ápolt hosszú haj,kerek popsi,ÖLTÖZKÖDÉS! (bármilyen szép ha nem tud öltözködni felejtős),jó illatú legyen. Belsőre meg aranyos,kedves, nem flegma!

!Szolid smink legyen!

2015. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Izmos, fitneszes csaj, szőke 175+ magas, kékszemű, kis cici , nagy popsi:$ és csókos száj. Legyen cuki, bújós, szeressen engem, jó legyen az ágyban, és az sem árt ha bevállalós, van önbizalma.

Szeretem a nagyszájú lányokat. :3 22f

2015. jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Értem :)

Örülök , hogy léteznek normális fiúk ;)

És 14 vagyok heez ennyire fontos :D

2015. jan. 2. 20:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Majd most kapsz priviket is es ezert volt fpntos . :)
2015. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

Külsőre legyen kicsit duci, jó ha van mit fogni az adott lányon :D

Belsőre, hááát....legyen kedves, legyen szerethető, szeresse az animéket vagy mangákat, és ne vesse meg a játékokat :D 15/f

2015. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!