Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet ebből még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés
Nos van egy lány kivel egy suliba jarok es 5napja kezdtünk beszélni tényleg éjszakákon át stb, eléggé bejön nekem.. aztán ma szóbajött pont hogy mi a helyzet a fiukkal nála rá is kérdeztem, annyi volt a válasza először h még nem akarja elkiabálni nem mondd semmit, utána pedig annyit mondott hogy volt osztálytársával van alakuló de ennyi is volt és rögtön témát váltott. szerintetek hanyagoljam akkor?

2019. júl. 1. 02:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy hanyagold, most kezdődik a verseny és te máris feladnád?
2019. júl. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

éjszakákat beszéltek át, és te ennyitől elfutnál??

szerintem a másik csávónak is azt mondta, hogy alakulóban valami veled.:))

én is csináltam már ilyet (lányként), találkoztam egy sráccal, akivel még nem volt különösebben kimondva, hogy bejövünk egymásnak, inkább "barátira" vettük a figurát, aztán miután megtudta, hogy másnap kihívott egy másik srác, utána konkrétan "lecsapott" rám, s bevallotta, hogy bejövök neki. összejöttünk.

de nyilván az is lehet, hogy a volt oszt.tálytársával tényleg jobban alakul a dolog... dehát őt régebbről is ismeri, gondolom. mindenesetre foglald le a csajt, és jó lesz. :)

2019. júl. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen én is ezen gondolkozok h így akkor pedig el kéne neki mondanom,viszont az nagyon gyors lenne kb egy het utan
2019. júl. 1. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!