Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Belezúgtam legjobb haveromba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam legjobb haveromba és lehet én is tetszem neki de mi legyen?

Figyelt kérdés
A szitu az az, hogy még tavaly ilyenkor szerelmet vallott nekem de volt barátom uhogy barátok maradtunk. És tényleg mindent megbeszéltünk egymással. Miután szétmentünk barátommal viccelődtünk azzal hogy nahh mostmár van esélye de az lett a vége hogy ne barmoljuk szét ezt a barátságot....Csakhogy most találkoztunk újra 4napos táborba és én szerelmes lettem belé...és az a furi gogy sztem ő is belém mármint most többet ölelgettük egymást és most máshogy ölelt de én egyre jobban belezúgok pedig nem kéne. Ő 15 én 14😊😅

2017. nov. 1. 19:50
 1/2 anonim válasza:
Miert ne lehetnél belé szerelmes?
2017. nov. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha mindketten szerelmesek vagytok a.masikba akkor a baratságotoknak már régen annyi. Jöjjetek össze.
2017. nov. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!