Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vesznek észre a lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesznek észre a lányok?

Figyelt kérdés

Soha nem stresszeltem a barátnő kérdésen. Nem is nagyon érdekelt a dolog. De az utóbbi időben sokat változtam és megváltozott ez a véleményem.

Viszont hiába próbálkozom nem igazán vagyok az a kitűnő személyiség. Nem izgulok túl semmit ha beszélgetni kell, csak mint ha nem lennék sokszor ott. Szeretek beszélgetni és laza is vagyok. A haverom megsem szólal szinte és mégis körülötte forognak. Az egyik ilyen csak elmondta azért sem foglalkozik velem, mert szerinte átlagos arcom van, nem tűnik ki. Miközben sokan mondták, hogy karakteres lettem. Szó ami szó, az önértékelésem egyre lejjebb kúszott az utóbbi időben. Most tényleg én lennék túl "átlagos" hozzájuk? Vagy csak nem a megfelelő "társaságot" találtam meg?



2019. júl. 4. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Írj rám priviben
2019. júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Emiatt ne huzd le magad lelkileg. Akkor fog megtalalni a nagy “o” ha nem keresed. Legyel onmagad es tanuld meg szeretni sajat magad mielott ezt mas tehetne! Elj jarj el otthonrol es ismerkedj.
2019. júl. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem görcsölsz rá túlzottan? Az erőltetett “lazaság” kellemetlen tud lenni.
2019. júl. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tényleg nem erőltetett lazaságról van szó. Nyílván most már nem beszélhetek laza megjelenésről sem.
2019. júl. 5. 09:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy észre vegyenek nagyon sok minden kell:

-legyél izmos, kigyúrt, de legalább kockás hasad legyen

- hordj mindél több (luxus)márkás ruhát, lehet replika is ha messziről nem látszik

-legyen jól menő instagram oldalad, rengeteg képpel

-legyél barna

-legyen iphoneod, mindegy milyen régi, csak alma legyen rajta (a nőknek az jelenti a márkát, még ha fele annyit ér is mint egy androidos csúcskészülék)

-legyen lenéző, "mindenbeszarokmagasról" stílusod


Ha ezek megvannak, akkor már van esély, hogy leereszkednek a nők a felhők közül és szóba állnak veled, neadjisten még el is mennek veled randizni.

2019. aug. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az utolso valaszolonak irnam hogy nagyon el vagy tajolodva. Nem tudom milyen nokkel beszeltel eddig de sajnalom kifogtad a legrosszabbakat.

Tanuld meg szeretni onmagad!! Ez fontos mert ha nem erzed jol magad a sajat borodben nem sugarzik beloled a jokedv se. Talalj egy olyan szettet amit ha felveszel popecul erzed magad benne! Vagy valtoztass a hajadon akarmi hogy a sajat magad kedveben jarj mert maig te nem latod magad szepnek addig ezt latjak masok az arcodon!

Legyen mosolygos az a legvonzobb. Gondolom te is lennel egy olyan ember tarsasagaban aki mindig mosolyog mert ez azt mutatja hogy jo moka veled logni.

Es ne felj leszolitani szimpatikus embereket. A lanyok tobbsege tul felenk kezdemenyezni tehat ha osszemosolyogsz valakivel a metron menj oda mondj neki egy nagyon rossz viccet es ha nevet vedd el! Legyel mindig onmagad mert ha jol alakul egy kapcsolatod konnyen allithatjak hogy megvaltoztal vagy hirtelen mar nem is kellesz nekik, ami rossz hozzaallas! Ismerkedj mozdulj ki otthonrol es mosolyogj! (18/l)

2019. aug. 10. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azóta már történt változás. Teljesen másként állok a dolgokhoz mint eddig. Megszerettem önmagam és nem akarok megfelelni betegesen másoknak. Valahogy ez bevált. Pozitívan állok mindenhez és örülök, hogy sikerült túllépnem az eddigi nehézségeken. ;)
2019. aug. 10. 20:03
 8/8 anonim ***** válasza:
És lett barátnőd is emiatt? Mert ha igen, akkor érdekelne, hogy miken változtattál pontosan :D
2019. aug. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!