Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan létezik hogy egy srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezik hogy egy srác annyira "gamer" legyen hogy egyáltalán ne érdekelje egy lány?

Figyelt kérdés
Vagy ha egyáltalán nem ír akkor az azt jelenti hogy egyáltalán nem vagyok az esete? Mert hát itt mindig azt olvasom hogy a fiúk barátnőt szeretnének és nem találnak meg nekik kell lépni viszont én szerintem egyértelműen kezdeményeztem meg ezek és azért annyira nem nezek ki szörnyen... Szóval nagyvalószínűséggel azért nem keres mert nem érdeklem nem azért mert túl sokat játszik igaz? Kicsit lehet össze vissza lett bocsánat és előre is köszönöm a válaszokat meg a segítséget mondjuk kétlem hogy ezen lehet segíteni de azért hátha... 😅

2019. júl. 5. 04:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet függő, igen. Nem nem érdekled, csak egyszerűen nincs ideje rád. De a lényegen nem változtat, te jobbat érdemelsz.
2019. júl. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De én nem akarok jobbat érdemelni.... 😕 mondjuk gondolom kénytelen leszek.
2019. júl. 5. 08:43
 3/13 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy be van szarva a lányoktól.
2019. júl. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tuti hogy nem... 😅 Vagy legalábbis nem ilyen durván.
2019. júl. 5. 10:25
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán előfordulhat hogy a játék miatt nem keres. Én is 17 éves vagyok és gép függő legalább 5 éve emiatt a szociális készségeim nem fejlődtek soha. Haverokkal soha nem jártam el sehova barátnőre vágytam ,de igazából ez a "vágy" is elmúlt és csak egy keserű beletörődés maradt abba hogy nekem nem szabad hogy legyen barátnőm
2019. júl. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
A balfas.zok igen... :D Én is szeretek játszani és szoktam is minden nap, de azért a nőkkel is jó "játszani". :D
2019. júl. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
és az nem lehet, hogy csak úgy tök simán nem jössz be neki? mondjuk nem szimpi neki ez a végtelen önteltség, meg még a hobbiját is fikázod... engem se érdekelnél, inkább keresek egy normális csajt, ha akarok
2019. júl. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: Nem fikáztam a hobbiját... 😅 azért meg bocsánat hogy van egy kis önbizalmam nem volt szándékos. És de simán lehet hogy nem jövök be neki ez is benne volt a kérdésem leírásában. Mindenkinek köszönöm a válaszokat. 😊
2019. júl. 5. 16:20
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam volt ilyen. Engem sose érdekeltek olyan személyek, akik nem játszanak. Túl nagy részét képezi ez az életemnek, szóval tudtam, hogy ha belementem volna ilyen kapcsolatba, akkor azt idővel mindketten megbántuk volna. Ezért is volt minden párom gamer. Szóval erről is lehet szó.


De ez nem csak a gamerekkel van így, ha van egy hobbid, amit a szabadidődben űzöl, akkor olyan párt keresel, akivel ezt megoszthatod. Ideig óráig működik a kompromisszum, hogy ma játszunk, holnap meg megyünk kiállításra, de végül mindkét fél besokall, beleun és rátalál olyan emberre, akivel egy hullámhosszon vannak.

2019. júl. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ja, kis önbizalom: ráírtam, de nem akar tőlem semmit, pedig én olyan fantasztikus csaj vagyok ám, hogy mindenki egem akar, akkor biztos egy lúzer kis játékfüggő, mert olyan nincs hogy nem kellek neki...

ez az egy kérdésed is borzastóan taszító, bele se merek gondolni milyen lehetsz élőben.

2019. júl. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!