Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem őt, de nem vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem őt, de nem vagyok belé szerelmes. Létezik ilyen, anélkül is hogy együtt lennénk?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akibe 3 éve belezúgtam. Akkor még magam se voltam tisztába az érzéseimmel, egyszerűen csak úsztam az árral. Akkor lett egy pasija, akivel jóba voltam. Egy nézeteltérés után megromlott a kapcsolatom mindkettővel. Nem is beszéltünk sokáig. Ez után mintha csak egy szakításon estem volna túl. Két évbe telt, de továbbléptem. Viszont volt benne egy bökkenő. Volt egy 4 hónapos szünetük a sráccal, mikor én azt hittem hogy szeretem a lányt, így legyeskedtem körülötte. A lány se utasított el. Egy félreértés miatt viszont az egész romba dőlt, és visszament a pasihoz. Én később rájöttem hogy csak a régi állapotot akartam vissza. Itt minden érzésem a lány iránt elmúlt. Csak egy emberré vált a sok közül, akivek van egy közös múltam.

Pár hete szakított ezzel a sráccal, és összejött egy másikkal. Ez a srác elég rámenős volt, és 17 barátnője volt eddig. Igazi nőcsábász, de a lány mégis beleszeretett. Valahogy másnak érezte mint azt, akivel 2,5 évig volt. Ez végül egy 2 hetes kapcsolat lett, ami alatt a pár mindkét tagja engem piszkált. Sőt, ezt inkább zaklatásnak mondanám.

Jelenleg nincs senkije.


Engem minden hülyeségbe bele tud vinni. Ha nem vele lennék, tuti nem mennék bele ilyen dolgokba, de mellette ez is megy. Az elmúlt hetekben nagyon magam alatt voltam. Mindenkit el akartam küldeni a fenébe. Semmi életkedvem nem volt. Majd a semmiből írt, hogy nem megyek-e el vele sétálni. Ez a nap feltöltött energiával, életkedvvel. És azóta újra beszélgetünk. Mellette élvezem az életet, és nem bánok meg semmit. Most tudom, hogy nem vagyok szerelmes belé. Mikor ránézek nem érzek semmi pluszt. De ahogy mosolyog, az mégis eltölt valami melegséggel, és én is mosolyogni kezdek. Pedig sose szoktam. Nem akarom átlépni azt a bizonyos határt, de mégis szeretnék vele lenni, mert olyankor baromi jól érzem magam. Hogy ő hogy van ezzel, nem tudom. Azt megbeszéltük hogy egyikünk se akar többet, mert úgyse működne, és amúgy se vonzódunk egymáshoz.



2018. okt. 30. 11:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen választ szeretnél? Lehet-e férfi és nő, fiú és lány közötti barátság? Létezik-e?

Azt hiszem, igen - amennyiben egyáltalán nincs kémia. A férfiak kevésbé hisznek a férfi-nő barátságban, mint a nők. Nyilván nem véletlen ez...


Nem tudom, hogy mi jelent, hogy belemész olyan dolgokba, amikbe magadtól nem mennél. Ha veszélyes dolgok ezek, lehet, hogy igazából szeretnéd, csak ő bátorságot ad. Ha nem így van, akkor manipulál? Vigyázz, legyél, maradj önmagad!

Barátkozz, és meglátjátok mi alakul ki!

2018. okt. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!