Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik fiú lány barátság?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik fiú lány barátság? Egy fiú hogy gondolja ezt?

Figyelt kérdés

2019. jan. 3. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem létezik!!! Bár én lány vagyok. A fiúk tobbsége szerint nincsen. Szerintük vagy a lány érez többet vagy a fiú vagy mindketten. Véleményem szerint van, de sok esetben tényleg többet kezdenek érezni.
2019. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lány szemszögéből persze. A fiú szemszögéből akkor, ha nem jön be neki a lány.
2019. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Igen van mert nekem is van egy lány barátom aki nagyon jó lány külsőre de attól még nem érzek iránta semmit(3 éve)

Bye egy fiú

2019. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szerintem létezik!

A legjobb barátom egy fiú.

Ő már párkapcsolatban él 2eve

A baratsagunkhoz viszont néha társulnak szexuális tartalmú kijelentések, poénok...

2019. jan. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Létezik. Fiú vagyok,van/voltak lány barátaim. End of story
2019. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szintén fiú vagyok, és a saját példámból kiindulva: igen, létezik.
2019. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Létezik bizony.

Kedvelheted valakinek a személyiségét és jólérezheted magad a társaságában, attól még nem fogsz automatikusan romantikus érzelmeket táplálni iránta és vonzódni hozzá.

2019. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen létezik.

De nálam csak olyanokkal, akikkel nem működik a "kémia". Van két lánybarátom, és még egy-két közeli lány ismerősöm. Mind nagyon vonzók, mégsincs semmi komoly érzésem feléjük.

Ha pedig nagyon egy húron pendülünk... Na akkor vagy elrontom az egészet egy vallomással, vagy magamban tartom, kiszenvedem és elfogadom hogy úgy sem lehet semmi (már ha ez a helyzet, jelenleg igen..). Jajj istenem, mennyi rémes tapasztalatom van ám ebben...

2019. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!