Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén nem tudom mégis mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén nem tudom mégis mit jelentsen ez bennem? Talán csak a kíváncsiság?

Figyelt kérdés

Szóval leszogeznem, hogy egy 17 éves lány vagyok.

Másodszor pedig a problémám ugye:

Már majdnem egy éve ragodom azon, hogy szerintem biszexuális vagyok..., vagyis őszintén csak talán mert szerintetek az, hogy kb 100 nőből egy megtetszik nekem és az is inkább ilyen férfias jellegű általában az ezt jelentene?

Homofobok ne jöjjenek legyszi így is elég sokat gyötröm magam emiattxd


2019. júl. 11. 01:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem jó kategóriába írtam, de ez már így marad xd nem vagyok még felnőtt so tini párkapcsolatban is jó
2019. júl. 11. 01:49
 2/7 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, de ha a csaj ténylegesen úgy néz ki első látásra mint egy pasi, akkor nem nagyon hinném. Szerintem aki meleg vagy biszex, az nem csak egy két azonos nemű emberhez vonzódik, hanem az azonos nemű emberek nagyon nagy részéhez. Pl ha én látok egy lányt és hétköznapi átlag kinézete van, akkor én valamilyen szinten vonzódik hozzá, hisz egy lány. Simán el tudom vele képzelni, hogy szexuális aktust létesítünk vagy megcsókolom/puszilom, a fiúkkal ellentétben. Ha valaki ajánlana 10K ft-ot, hogy pusziljam meg az arcát egy random idegen pasinak, valószínűleg nem tenném meg, de ha ugyan ez a feltetel lánnyal, akkor "miért ne, hisz egy lány és aranyos.." Ha nem érzel vonzalmat a nemed iránt, (azt a 1-2 embert leszámítva)akkor nem hinném hogy biszex vagy.
2019. júl. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy tetszik meg neked?Vannak olyan gondolataid olyan nők iránt akik tetszenek pl az hogy csókolózol velük?
2019. júl. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első válaszolonak:D

Igazából ameg arról van szó hogy csók vagy puszi addig oké, de semmi többet nem tudnék elkepzelni maximum ha megszeretem nagyon...

2019. júl. 11. 10:54
 5/7 A kérdező kommentje:

Második válaszoló

Hát úgy mint egy fiu, de csoknal többet nagyon nem tudnék elkepzelni

2019. júl. 11. 10:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem a világ vége, van aki hentaira izgul.

Egyébként igen.

2019. júl. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincsmit 😊
2019. júl. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!