Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mégis a fiú osztálytársaim...

Mégis a fiú osztálytársaim miért nézegetik azt, hogy melyiküknek szőrösebb a hónalja? 17/l

Figyelt kérdés

2017. nov. 28. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Quo Vadis.
2017. nov. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%

1, Tudod te hogy ez mit jelent? Xd nagyon nem illik ide.


Amúgy nem tudom de ritka bizarr és visszataszító. Nekünk eszünkbe se jutott ilyen

2017. nov. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint a lányoknál az, hogy kinek jött már meg... beindult a nemi érés, kaptak egy nagy tesztoszteron-löketet és azt méregetik melyikük a nagyobb kan, és/vagy ezzel akarnak provokálni. Nem túl intelligens viselkedés, az biztos. :D
2017. nov. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kíváncsiak,és versengenek, keresik maguk közül az alfát, tökre örülnek, hogyha valamelyik másik srácnál valamiben "jobbak", férfiasabbak. Amúgy én értem a kommentjét az első válaszolónak szerintem. Pl a legnagyobb harcos oroszlán fogja elnyerni a nőstényoroszlánt, és továbbörökíteni a génjeit.
2017. nov. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

*Ja és akkor ez ilyen önigazolás, hogy megnyugszanak, hogy valakinél valamiben "jobbak", vagy előbbre tartanak már, távolabb a gyermekiségtől.

Vagy esetleg egyik meglátta a másikét, és meglepődött rajta, és akkor el kezdték csak úgy kutatás szerűen méregetni (nem mérőeszközzel gondolom, de méregetni, számbavenni, számot vetni , hogy mennyire különböznek egymástól 'jobb-kevésbé jobb'- ítélkezés nélkül, függetlenül)

2017. nov. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért nem rossz, ha van egy kis "férfiasság" egy fiún. Legalábbis nekem tetszik
2017. nov. 28. 19:43
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is szeretem, pl nálam se szempont, hogy csupaszítsa le magát a teste bármelyik részén is. Arcán is annyi szőr legyen, amennyi jól áll/ jól esik neki.
2017. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen idős korban a fiúk mindenben vetélkednek, miért pont a hónaljszőr lenne kivétel? A tesztoszteron felelő többek között a versenyszellemért is.
2017. nov. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen korban már sokkal inkább lehet gáz az ha valaki nem borotválja (nem azt mondom hogy szerintem ciki de jobban el tudom képzelni hogy ilyen miatt leszólnak valakit mint hogy ebben "versenyezzenek")
2017. nov. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem már 12 évesen kezdett szőrösödni ott is

Osztálytársaim irigyeltek nem mutogattam de tesi orán meg oöltözőbe látták

Azóta se nyírom nekem igy tetszik pedig párszor már beszóltak miatta

2017. dec. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!