Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztaltabbak, szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltabbak, szerintetek akar valamit tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, 20 éves. Már rég óta ismerem, elég hamar jóba lettünk. Először semmit nem akartunk, barátnője is lett, de miután szakitottak(majdnem 2 évig jártak) még közelebb kerültünk. Csokoloztunk többször is, aztán újra barátnője lett rá néhány hónapra. De újra "visszatért" hozzám. Nagyon úgy néz ki, hogy csak akkor jutok eszébe, mikor épp egyedül van.

Utóbbi találkozásainkkor megprobalt benyulni a nadragom a, amit nem engedtem. Mindig azt mondja, hogy szeretné látni az arcom, hogy élvezem, de semmi komoly kapcsolatot nem akar.

Csak játszik velem?

18/l


2019. júl. 13. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy tűnik,hogy komoly kapcsolatot nem szeretne VELED,de azért pár menetre jó lennél...

Én nem keresném a társaságát a helyedben.

2019. júl. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Igen, megakar dugni.
2019. júl. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Akkor miért tér mindig vissza hozzám, ha csak egy menetre kellek?

Mármint miért töri magát, ha mással is le tudna feküdni.

2019. júl. 13. 13:58
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez úgy müködik hogy van fél tucat csajszi akik tartalékban vannak és mikor nincs barinője akkor végig bepróbálkozik az összesnél ,valszinűleg te is egy vagy a sok közül.

Ha valaki komolyan gondolja az állandóan teper, és nem jön össze közben más lányokkal. Szivesen segítettem.

2019. júl. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek.

Sajnos tudom, hogy nem kéne, mégis odáig vagyok érte

2019. júl. 13. 14:06
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert azthiszi könnyen kapható vagy...
2019. júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de úgy tűnik, eltett téged ZS tervnek.

Amikor épp nincs kedve erőfeszítéseket tenni azért, hogy valaki mellett vonzó férfinak érezhesse magát (magyarán lusta udvarolni), akkor keresi a társaságodat, hiszen tudja, hogy odavagy érte. Önbizalomtuning és a potyakufirc lehetősége.

2019. júl. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De hisz semmit nem engedek meg neki.
2019. júl. 13. 14:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Látom nehezen fogod fel. Meg is érdemled... Mi szóltunk
2019. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Helyedben kerülném a társaságát, de ha nem hallgatsz ránk akkor ne lepödj majd meg hogy lesz egy nagyon kellemetlen tapasztalatod
2019. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!