Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van egy fiú akinek barátnőj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy fiú akinek barátnője is van és direkt előttem csókolgatja meg fogdossa, lehet róla szó, hogy féltékennyé akar tenni?

Figyelt kérdés

Szokott flörtölni velem,de persze én lepattintom mindig,mert ugye van barátnője!És mikor a buszmegállóban állunk sokszor van/volt h a barátnője eljött a sulinkhoz (mert máshova jár a lány) és mikor ők is odajöttek a buszmegállóban,megálltak előttem,(üres volt szinte a buszmegálló,és nem csak engem ismert onnan a srác) és elkezdte ölelgetni meg csókolgatni néha még fogdosni is a lány!


Nagyon szépen köszönöm ha elolvastad,és válaszolsz!



2019. jún. 21. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az hogy te ezt látod, meg simán jelentheti azt, hogy akkor is pont ugyanezt csinálják, amikor nem látod őket, szóval nem neked szól. A flört meg nem jelent semmit.
2019. jún. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt hogy anno a barátnőm a buszmegállóban turkált a gatyámban "ha nem szeretnék nézni ne tegyék" nagyon laza csaj volt, imádtam és nem azért csináltuk hogy más látja hanem mert szartunk mindenkire magunkon kívül xD
2019. jún. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szeretik egymást. Mi is csinálunk ilyesmit a párommal anélkül hogy féltékennyé akarnánk tenni bárkit is.
2019. nov. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!