Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Hogyan álltok igazából...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan álltok igazából a sablonpasikhoz és az egyedi fiúkhoz? 16/f

Figyelt kérdés
Azt vettem észre,hogy hiába vagyok magasabb,izmosabb,kedvesebb,viccesebb egy csomó srácnál,rájuk mégis tapadnak a csajok,rám meg szinte rám se néznek...Most ugye ez a felnyírt(oldalt,hátul rövid,felül hosszú haj) haj a divat mag a New Yorker és társai cuccok...Ezeket a pasikat állítólag minden lány útálja,nem tetszik nekik a stílus...Mégis az ilyenekre buknak...Én magas vagyok,sportos,feszülős(a páwákra bő) farmerban járok,sokszor hordok inget vagy galléros pólót,és egyformára nyírt pár milis hajam van,de nem értem hogy hol a hiba bennem,miért szarnak le a lányok?Helyesírásra nem figyeltem,gépen nem is megy csak papíron...

2015. nov. 26. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Biztos az a bajuk hogy túl izmos/nagy vagy. A lànyok arra vàgynak hogy olyan barátjuk legyek akikkel ruhàt bìrnak cserèlni!!

Viccek kívül, a lányok a "menőt" szeretik. Ha valaki màs vagy nem akarja utánnozni a többit akkor sokkal kevesebbet èrdeklődnek utánna. Visszatèrve rád, örülj hogy nem követnek a r**ancok. Semmire se jòk,csak egy kis játèkra.

14/L

2015. nov. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én személy szerint nem bírom a tucat "páwákat" de vannak olyan lányok akiknek meg ők tetszenek ez van ilyen a világ bár ezek a lányok gondolom én azok a tipikus szintén tucat csajok lehetnek és ezért de tisztelet a kivételnek

(amúgy szerintem más lányoknak sem tetszik a feszülős nadrág amit nem tudom miért írtál le de ezt csak mellékesen)

2015. nov. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"magasabb,izmosabb"


Ettől nem leszel semmivel jobb, ezek csak külsőségek.

Ha intelligensebb lennél, az mondjuk tényleg érne valamit.

2015. nov. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akit leírtál, van a sulinkban számtalan srác, de valahogy nem érdekelnek, olyan elérhetetlennek tűnnek számomra (önbizalomhiányos vagyok olykor), ezért.

Szerintem ne erőltesd annyira a tökéletes pasi-illúziót, mert az visszataszító. Légy természetes, ne legyél elszállva magadtól (=alázatosság). Ja, és persze a kisugárzás!!

2015. nov. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!A kérdés kiírást még gyakorolnim kell,válaszokra válaszok:a feszülős nadrágnál azt akartam kifejteni,hogy nem az a buggyos rapper farmer hanem testhezállób....Az inteligencia és a szerénység szerintem leírva semmit nem jelent,ezért nem is írtam+mindenkinek szubjektív dolgok....Ja és én mint elérhetetlen meg megjátszós!Na,az biztos nem én vagyok.... ;)
2015. nov. 26. 20:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos jófej vagy. Ha annyira inteligens is akkor nem foglalkozol az ilyen lányokkal. Mit szetetnèl jobban: rengeteg ribit akik csak a kinézeted kell, vagy egy igazi baràtnőt?
2015. nov. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy a normális lányoknak is a páwásabb fiúk jönnek be... :(
2015. nov. 27. 06:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Növeszd meg a hajad ,, bár lehet hogy ez csak az én beteg ízlésem, de akkor is növeszd meg ( nem kell sablonnak lenned csak úgy )
2015. nov. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!