Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már ilyen helyzetben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen helyzetben mi lett a vége?

Figyelt kérdés
Kavarok egy sráccal már egy hónapja.A srác olyanokat mond nekem hogy szeret meg minden.Már csókoloztunk,ölelkezünk,de van barátnője.Csakhogy ők egymást csalják mert a lány is mással kavar. Volt már valaki hasonló helyzetben mi let a vége?16/l

2019. júl. 18. 00:07
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Meg nem voltam, de szerintem mondd meg a sracnak hogy ha tovabb akar lepni elobb zarja le a baratnojevel eloszor a dolgokat. Egyreszt ha ugyis csaljak egymast akkor minek huzni a dolgokat, masreszt ha kiderul a lany biztos durva dolgokat fog mondani rolad, lehet higy o se jobb de ha mar mindenki tudja milyen "ribi vagy" (mert hat ezt fogja mondani) onnantol mar csak te leszel gazban :/
2019. júl. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg akar dugni ennyi
2019. júl. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
nem mert nekem egy specifikus személy kell és nem kavarok ilyen semmirekellő hűtlen csicskákkal mert az ilyen k*rvára nem változik és ha bejön neki más akkor megcsal a p*csába. így nem. 18/l
2019. júl. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem kiirni hogy a srác barátnője nagyon csúnya.És egy éve egyutt vannak. A srác elmondta,hogy csokoloztunk a lánynak és kibékultek. De a lány azt mondta nem hiszem hogy hosszu lesz.Mármint az ő kapcsolatuk.Igy a srác azt mondta hogy várjak még rá egy kicsit.Szerintettek?
2019. júl. 18. 00:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
csak meg akar dugni, hűtlen csicska perverz
2019. júl. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez valami óvoda? Hogyan lehet ennyire hűtlennek lenni? Egymás érzéseivel játszadoztok és még csak az értelmét sem bírom felfogni. Ha szar a kapcsolatuk és mindkét fél érzi akkor már rég szakítani kellett volna. Aztán, hogy utána kivel jön össze az pont nem izgat. De annyira legyünk már tisztelettel a másik iránt, hogy nem csaljuk meg mással az orra előtt. Azt hinné az ember, hogy ez a korosztály érettebb ennél.

17f lehet fikázni.

2019. júl. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 k.sz1995 válasza:
Szia. Nem voltam ilyen helyzetbeb, mert nem kezdek olyannsl akinek baratnoje/felesege van. Ennek a kapcdolatnak nincs jovoje. Teged is ugyan igy megcsal majd, mint a mostani baratnojet teszi. Kutyabol nem lesz szalonna, ne higyj neki! ((Alexa)
2019. júl. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki egyszer férrelép, az máskor is fog. Hagyd a fenébe, téged is megcsalna ha kialakulna köztetek valami
2019. júl. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Várhatsz rá. Meg arra is, hogy mikor fog majd téged is ugyanígy megcsalni
2019. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!