Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom az exem! Hogyan felejts...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom az exem! Hogyan felejtsem el őt?

Figyelt kérdés
2,5 évig jártam az exszemmel, de már az elején nem volt minden felhőtlen. Borzasztóan féltékeny voltam és vagyok is a mai napig. Volt is okom, mert az exszével tartotta a kapcsolatot, vígasztalta bulikban őt, mert a 2 lány közül velem jött össze. Rengeteget sírtam miatta, és sokat veszekedtünk. Nem engedte, hogy szakítsak, fél év után megcsaltam, mert elegem volt ebből az egészből, aztán persze ő is visszacsalt ugyanezzel a lánnyal. Ezután még többet veszekedtünk, sőt már verekedtünk is, és idegrohamot kaptam rendszeresen. Ez alatt az idő alatt teljesen leamortizálódott az önbizalmam, és pokolian féltékeny lettem mindenre. Havonta szakítottam vele 1 hétre, de addig könyörgött, amíg újra nem kezdtem vele járni. Aztán egy darabig okés volt minden, de a végén ugyanott kötöttünk ki. Most jelenleg 2 hete szakítottam vele, letiltottam minden létező helyen. Utóbbi félév már tényleg elviselhetetlen volt, folyamatosan szidott engem, k**vának hívott, ri**ancozott, veszekedéskor akaratból provokált, hazudott dolgokat, hogy jobban fájjon minden, elérte azt is, hogy már arra gondoljak, hogy bárcsak meghalnék. Párszor pofozkodott is, de soha nem tudtam tőle hazamenni, mert az utamba állt, beállt az ajtó elé, vagy visszaráncigált, lefogott, azzal az okkal, hogy haraggal nem mehetek el tőle. Most már végre sikerült megszabadulnom, és nem keres sehol idegbeteg módjára, de ahogy visszagondolok erre az egészre, gyűlölet fog el. Egész idáig jól éreztem magam, hogy végre nincs, aki idegesít, viszont már pár napja esténként, zuhanyzás vagy elalvás előtt akaratlanul is rá gondolok, a dolgokra, amiket elkövetett ellennem, amikkel féltékennyé tett, vagy amik miatt sírtam, és nem tudom egyszerűen ezt az utálatos személyt elfelejteni. Az vígasztal, hogy majd ősztől egyetemre járok és kolis leszek, de addig nem tudom kiverni a fejemből. Valami ötletek? Mind a ketten 19 évesek vagyunk.
2019. júl. 21. 00:27
 1/2 anonim ***** válasza:
35%
Dugj és szopj amennyit tudsz, és akkor csak egy lesz a sok közül
2019. júl. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
36%
Miért veszekedtek, nem kéne. A jó dolgokkal kellene foglalkoznotok és kialakul(na).
2019. júl. 21. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!