Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért hazudik nekem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik nekem?

Figyelt kérdés

A párom a hétvégén bejött felköszönteni engem és eléggé becsiccsentett és mondott valami olyat ami nem egyezett nekem

Felvittem aludni később csatlakoztam hozzá de mart a kíváncsiság ezért áznéztem a telefonját...

Olyan üzenet váltást találtam ahol az egyik fiú barátjának,Petinek írta hogy kíséri haza az állítólagos legjobb lány barátnőjét Bettit és Peti azt írta vissza hogy okosan

Na ezzel még az a gond hogy ez hajnali 3kor volt és nekem smsben azt írta hogy otthon van és nagyon szeret de közben csak 4 órakor ért haza

Azért hazudhatott mert sokszor ki vagyok akadva a kapcsolatukra? Mikor rá kérdeztem az volt a válasz hogy ő el akarta kerülni a cirkuszt mert tudja hogy nem szívlelem az ő kapcsolatukat

Egyébként ez az egész egy hónappal ezelőtt történt csak egy hete láttam az üzeneteket és azóta marja a lelkemet

Van okom aggódni illetve mérgesnek lenni? Bízhatok benne ezután is? Eddig végig bíztam benne de ez most nagyon megingott mert nem gondoltam volna hogy hazudna nekem főleg egy ilyen dologban és nem szeretnék átverve lenni



2019. júl. 24. 05:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Jaj és a barátom azt írta vissza Petinek hogy nem volt semmi.Ugyhogy itt nem ez a gond
2019. júl. 24. 05:40
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Dugj félre te is
2019. júl. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem (is) a barátod tudta, hogy ilyen érzéseket vált ki belőled a lány, ha vele van. És csak ezt a felesleges aggódást/féltékenységet akarta elkerülni. Csak jót akart. Ne haragudj rá
2019. júl. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Upppsz az az is az arra vonatkozott amit te írtál hogy sejtesz, nem amit a kettes írt😂
2019. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!