Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert hazudik nekem a baratom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hazudik nekem a baratom?

Figyelt kérdés

Kolisok vagyunk, es megkerdeztem tole, hogy ket oraja kozott visszajon-e a koliba. Azt irta vissza, hogy nem, sajnos nincs ra ido. En az ablaknal ultem, tanultam, a kovetkezo pillanatban meg latom, ahogy kisetal az ajton a haverjaval.

Ezt mire veljem?


2018. okt. 8. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy funkcionális analfabéta. Nem értette a kérdést. Vagy van egy titkolt ikertesója/alteregója. Esetleg te hallucinálsz? Nem kell mindig a legrosszabbra gondolni, hogy nem akar veled lenni, vagy ilyesmi.
2018. okt. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Miben hazudott mégis?


Nincs ideje, mert más programja van a haverjával, nekem is volt rengeteg ilyen. Azaz, hamarabb elígérkezett neki.

2018. okt. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyan ertetlenek vagytok. Hát azt hazudta hogy nincs ideje visszamenni a koliba, de a kérdező latta hogy ő ment ki az ajtón


A teendő, kérdezd meg hogy tényleg öt láttad e, illetve ha igen miért mondta neked hogy nem megy vissza de még is.

2018. okt. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most en vagyok a rossz. Azt hajtogatja, hogy hazugnak neveztem ot.

Mert allitasa szerint meggondoltak magukat es visszajottek, bar az ido még igy sem egyezik a sztorijaval. Meg hogy nem koteles beszamolnk minden percerol. De en ezt honnan tudtam volna...

2018. okt. 8. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!