Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Minek még könyörög?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek még könyörög?

Figyelt kérdés
Nem szeretném részletezni, azt,hogy pontosabban miről szólnak általában a beszélgetéseink, de volt egy fiú akivel elég jóba voltunk. El lehetett vele beszélgetni, csak sajnos nem bármiről : egy vallás utáló és vallásos embereket elítélendő gyerek. Én ugyan nem vagyok mélyen vallásos, de az vagyok valamennyire, és megkértem ezt a témát ne hozza fel többet , mert nem képes normálisan beszélni róla. Nagyon okosnak hiszi magát és számtalan olyan dolgot állít igaznak amit vagy ő vagy senki nincs honnan tudjon, ezért inkább megkértem hagyjon békén. Ő meg elkezdett könyörögni,hogy maradjak , ilyenen nem kell kiakadnom, miért vagyok ennyire idióta? Stb. Megmondtam neki,hogy szerintem nekünk kettőnknek nincs mit beszélnie, és remélem kap majd olyant aki ugyan úgy gondolkozik mint ő, mert láthatólag ő mást nem tud elfogadni. Az ő szava szent. Most akkor minek könyörgött? Nem tettem,jól,hogy nem kerestem tovább? 17/L 19/F
2019. júl. 27. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mert nincsenek barátai
2019. júl. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nézd. Én sem hiszek.

De elfogadom,h vannak akik hisznek . Volt keresztény baratnőm. Mentünk a templomba segíteni. Öcsém is vallásos lett tizenvalahány éves korában. Úgy döntött,h megkeresztelkedik.

De elvagyunk vele is. Ő nem akar megtéríteni,én nem beszélem le. Elfogadom!

Ez a srác még éretlen agyilag. Egy esélyt adj még neki,de monnd el,h fontos Neked a vallás, s ne poszkaljon vele,mert lapátra kerűl. ;)

2019. júl. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ma ismertem meg. Ez hónapokig tartott. Nem ért semmit meg. Nekem oké, ő ateista, de attól én miért kell az legyek? Meg nem csak ebben térnek el a véleményeink.
2019. júl. 27. 23:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Simán lehet,h nem rosszindulatból piszkál,hanem szeretetből. Mint az oviban. A fiú meghúzza a kislany haját,aki tetszik neki. 😂

Érettlen még,nem tudja,hogyan udvaroljin

2019. júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ez a lenéző, arrogáns, paraszt stílus ahogy : "olyan vagy mint egy öreg agymosott" mondat elhagyja a száját, cseppet sem meggyőző.
2019. júl. 27. 23:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire gáz,pattintsd le. Monnd,h bepasiztál,s nem érsz rá,nem is akarsz...
2019. júl. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!