Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan vegyem fel vele újra a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem fel vele újra a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit már rég "ismerek" (személyesen túl sokat nem tudok róla) , az a lényeg, hogy nagyon jóban vagyunk meg volt nála 1 esélyem , ami nem úgy alakult, ahogy szerettem volna.


Utána továbbra is beszéltünk fb-n és márciustól 2x csinált olyat, hogy megnézte de nem írt vissza (nem egymás után, eltelt egy kis idő mikor másodszorra csinálta) ezt tök váratlan tette, nem volt semmi előjele.


Már 2 hónapja nem írtunk egymásnak.


Hogyan vegyem fel vele újra a kapcsolatot?


Mivel nyissam a beszélgetést,ha utoljára én írtam amit megnézett, akkor nekem kell kezdeni vagy várjam meg míg ír?


Szóval, ha nekem kéne, akkor mivel nyissak és mi mindenről beszéljünk?

Vagy, hogyan lehet közös témát teremteni, lehet hogy vannak csak nem tudunk róla.


Én úgy gondolom, hogy van még remény, csak mostantól mindent jól kell csináljak.


Minden jótanács jöhet mind két nemtől, ami segít előre haladnom ez ügyben.


Legyetek szívesek nem lebeszélni, hanem tanácsot adni amivel közelebb kerülök hozzá. Köszönöm szépen! :)


2019. júl. 31. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy egyszerű "szia, rég beszéltünk" jó kezdés lehet szerintem:D

Ha ezt is csak megnézi - vagy meg sem nézi és nem reagál többet nem is ér a csajszi Ha még reagál rá, sima ügy, kezdj el vele beszélgetni és ennyi.

Sok sikert:D

2019. júl. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha 2 hónapig nem írt annak 2 oka lehet.

1:Nem mer írni és várja h te írj neki,

Vagy

2:Egyáltalán nem érdekled,és nem hiányzol neki


Bocsi h ezt így leírom,tudom h nem ezt kérted de jobb lenne belegondolnod,h ha a 2.opció van,akkor nem fog örülni annak h írsz és lehet már meg sem nézi,amit írtál,ezzel nagyobb fájdalmat kelteni benned..!


De írj rá,nincs veszíteni valód,és jót írt az első kommentelő,azt írhatod h "Szia rég beszéltünk mizu/mi újság veled?"


Sok sikert,és majd írd meg h mi lett!!;D

2019. júl. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
76%
Hány évesek vagytok?
2019. aug. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
19F,18L
2019. aug. 1. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!