Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan vegyem fel vele a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem fel vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 1 éve amikor még iskolába jártam, akkor folyton láttam a buszunkon egy lányt, nem az a népszerű fajta, inkább visszahúzódó és otthonülős én úgy tudom. Néha összenéztünk, de soha nem mertem megszólítani, mert az egyik barátnőjével beszélgetett. Facebookon ismerős, viszont én elköltöztem azóta egy közeli városba és nem járok 1 éve azzal a busszal. Hogyan tudnám vele felvenni a kapcsolatot, beszélgetést kezdeményezni? A facebookos ráírást cikinek tartom. Vagy ez is olyan, hogyha bejövök neki, akkor m1 hogy ciki, ha pedig nem, akkor akár fejen is állhatnék neki, akkor is lekoptatna?

2017. szept. 14. 00:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem ciki ha ráírsz. De ne rögtön nyomulj! csak dumcsizz vele aztán nyithatsz felé a válaszaiból majd kiderül ő hogy viszonyul hozzád.
2017. szept. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!