Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan vegyem föl vele a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem föl vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet állt elő, hogy egy kollégiumi programon láttam egy srácot, mitagadás, bejön. A nevét tudom, meg hogy a szomszéd épületben lakik. Meg is találtam Facebookon, de sajnos úgy van beállítva a profilja hogy őt nem lehet bejelölni, sem üzenetet küldeni neki. A neve alapján instán és snapen nem találom. Mi ilyenkor a teendő?

Szívesen megismerném, mert úgy láttam hogy talán én is szimpatikus lehetek neki, de úgy érzem hogy egy kicsit korlátozottak így a lehetőségeim.

Mit javasoltok, mi ilyenkor a teendő, hogyan tovább?

Köszönöm ha szánsz rám pár percet :)

17/L



#fiú #lány #program #kollégium #szimpátia #17/L #segítseteklégyszi❤️
2019. márc. 21. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg az ismerősein keresztül valahogy kapcsolatba lépni vele. Jelöld be a szüleit/barátait.
2019. márc. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Őket sajnos nem ismerem, így nem tudom kiket kéne bejelölnöm 🤔

De azért köszönöm, igyekszem majd kezdeni ezzel az ötlettel is valamit ^^

Jöhet még jó tanács, akinek van mondja :)

2019. márc. 21. 23:04
 3/4 anonim válasza:
Menj oda hozzá. De tényleg. 😃
2019. márc. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Odamennék, de sose látom, ezelőtt nem láttam még egyszer se. Valószínűleg a másik irányba jár, vagy másmilyen az órarendje, legközelebb valamilyen összkolis alkalmon van esélyem látni egyáltalán, az meg ki tudja mikor lesz 😐

A fiú épületbe csak úgy nem mehetek be, nincs átjárás fiúk-lányok között.

2019. márc. 22. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!