Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátommal már lassan egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal már lassan egy hónapja nem tudok találkozni mert a szülei mindíg keresztbe húzzák a számításainkat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal egy hónapja próbálunk összehozni egy találkozót (egyébkén busszal 20 percre lakunk egymástól) de akárhányszor megszervezzük a randit, az utolsó pillanatban a szülei kitalálnak egy indokot hogy ne jöhessen el velem találkozni. Gondoltam rá, hogy talán én vagyok az oka, nem akarják hogy a fiuk velem legyen, de egyébként nagyon közvetlenül viselkedtek velem mikor találkoztunk, szóval valószínűleg nem ez a gond. Arra is gondoltam, hogy nevelő szándékkal nem engedik hogy meglátogasson, de nem történt semmi amiért büntetés járna. Szerintetek miért lehet, és én hogy tudok segíteni a dolgon? Előre köszönöm a válaszokat❤️

Egyébként a barátom 17 éves, én 15 vagyok


2019. aug. 12. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:

"A szülei mindig keresztbe húzzák a számításainkat". 17 éves a gyerek, és nem képes elutazni hozzád úgy, hogy elméletben "együtt vagytok"?

Hát, vannak bajok a barátoddal, szerintem. Ha igazán szeretne, nem érdekelné az, mit mondanak a szülei. Főleg úgy, hogy 1 hónapja nem látott.


Ha lebilincselnék, még úgy-ahogy megérteném, bár szerintem ilyen probléma az ő esetében nem lép fel.


Még komolyabbra fordítva a szót:


Kérdezz rá, hogy van-e farka. Szerintem segíthet.

2019. aug. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ő már 17, majdnem felnőtt. Mikor 17 leszel, érezni fogod hogy mekkora hülyeség ami történik nála, már ha igazat mond, nem pedig csak leakar rázni. Már bőven nem a szüleid fogják megmondani, hogy kivel találkozhatsz és kivel nem, de szerintem 15 évesen már te sem foglalkozol ezzel.


Ráadásul 20 percre laktok egymástól, ami egy köpésnyire van. Vagy nem akar látni már, vagy nem kis gond van nála, hogy ennyi idősen ilyen mértékben szót fogadjon a szüleinek. Te nem tudsz semmit tenni, a találkozók megvannak beszélve, de ő tesz rá. Kétlem, hogy egy hónap alatt sose jöhetett volna össze, és persze mindig a gonosz szülők miatt. Ez nagyon röhejesen hangzik.

2019. aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!