Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátommal nem lett kimondva...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nem lett kimondva a szakitás, de már 2 honapja nem beszélünk, és most kedvelek valaki mást, mit tegyek?

Figyelt kérdés

van.. vagyis volt.. egy barátom, 8 honapig voltunk együtt. váratlanul egyik naprol a másikra eltünt az életemböl (semmi emailre smsre nem válaszolt) de beszéltem a testvérével aki azt mondta hogy ha majd akar beszél velem. már több mint 2 honap eltelt azota. de kimondva nem lett a szakitás. fbn sem tudom már öt elérni. de most van egy fiu akit nagyon megkedveltem, egész idö alatt velem volt (mint csak barát, sosem történt semmi több) csak annyit tudok, hogy ö már régota szeret engem, mert bevallotta. és én is nagyon megkedveltem. most tényleg nemtudom hogy mit tegyek, valaki adna valami tippet? :/

17/l


2019. jún. 2. 06:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne várj aki ok nélkül ott hagyott téged!

Legyél az új fiúval, aki régóta szeret téged!

2019. jún. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy ezek után miért vagy még vele? Legyen már benned egy kis tartás!
2019. jún. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tökéletesen elég indok arra hogy továbblépj valaki mással. Tojik a fejedre hónapok óta, nem is kérdés hogy vége van-e.
2019. jún. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A barátod szó nélkül eltűnt az életedből, nem reagál az üzeneteidre, a testvére szerint majd jelentkezik, ha akar.

Mi van, ha csak 40 év múlva akar? Addig vársz, vársz, közben elmegy melletted az élet!

Nyilvánvaló, hogy a barátod elhagyott, de nem állt eléd, hogy megmondja, csak sunnyog és lapít. Légy önérzetesebb, remélem, a következő kapcsolatod sikeresebb lesz!

2019. jún. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a "nem lett kimondva" dolog nem egy házzassági szerződés ám
2019. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!