Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tudtok ajánlani nekem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Donáta02 kérdése:

Mit tudtok ajánlani nekem?

Figyelt kérdés

Nem tudom velem van-e a hiba, vagy csak rosszul választottam eddig, de eddigi párkapcsolataim, mindig vagy tönkre mentek vagy még else kezdődött :(

Lehetséges, hogy bennem van a hiba, de nem tudom...

Egy kissé duci, málna vörös hajú, zöld szemű, 169 cm-es 18/L.



2019. aug. 15. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Változtass.
2019. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Szia semmi baj se lesz segítek bármit megadok neked 😍❤️
2019. aug. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Biztos benned van a hiba.
2019. aug. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Nesty ***** válasza:
68%

Ha az elozo kapcsolataid mind hasonlo okok miatt ertek veget, akkor lehet valtoztatnod kellene valamin. Denpersze ezt nem tudhatom, a lenyeg az hogy nem, nem a kulsoddel van a baj meg mielott erre gondolsz!(abbol feltetelezem hogy kulsosegeket irtal csak) Hanem egyszeruen nem volt szerencsed, tul nagy bizalommal fordulsz emberek fele rögtön vagy nem tudom.

Tenyleg nem tudhatom mi lehet az oka de ne magadat okold❤

17/l

2019. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Amúgy ennek mi köze a kinézetedhez? Lehetsz akármennyire szép, ha egyébként elviselhetetlen vagy.
2019. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lehet h azt érezte, hogy túlzottan ragaszkodsz hozzá, "megfojtod a szereteteddel",és azt érzi,hogy rátelepedsz? Vagy esetleg pl önbizalomhiányt vél felfedezni benned, és ne neki kelljen már összepakolnia, amikor "darabokban vagy, és szét vagy esve"? Nemto,ezek csak tippek
2019. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*h rátelepülsz ráakaszkodsz, de lehet, hogy totál nem
2019. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mi korosztályunk egyáltalán nem a lekötős típus, nekem már 2x 3éves kapcsolatom ment tönkre, mert a lányok élni akarnak, bulizni meg inni, aztán én meg nézek magam elé, hogy álljak be én is a sorba? (a korombeli fiúk sem különbek a lányoknál, sőt néha rosszabbak). 21/F
2019. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!