Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Igaz hogy sokkal jobb ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy sokkal jobb ha egy lány ragaszkodik?

Figyelt kérdés
Azt tapasztaltam hogy amikor egy fiú ragaszkodik egy lányhoz akkor abból rögtön barátzóna lessz.De ameddig egy lány ragaszkodik egy fiúhoz akkor akár ezer évig is tarthat egy kapcsolat.Amúgy is a lányok bármikor találnak pasit maguknak,több ezer a jelentkező,és biztos vannak köztük rendes fiúk is.De egy lány ragaszkodása az nagyon ritka szerintem..
2019. aug. 19. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
valószinüleg jobb.
2019. aug. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha pedig mindkettő ragaszkodik, az a párkapcsolat. Majd megtapasztalod.
2019. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem mind a kettőjüknek kell ragaszkodniuk egymáshoz...

De mindenkinek meg van a saját véleménye :/

2019. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem a kérdező arra a féle ragaszkodásra gondol, amikor nagyon rossz valakinek a kapcsolata, minden nap vitáznak, netán a fiú veri a lányt, de egyszerűen nem tud lépni a csaj, mert fél a változásoktól és durván ragaszkodik a pasijához.

Ismerek ilyen 17 éves lányt, a pasija drogozott, csajozott, rendszeresen verte, volt hogy kórházba került a csaj. De egyszerűen nem tudta elhagyni, mert első szerelme és ragaszkodik.


Viszont sajnos én fiúként vagyok ragaszkodó típus, és szinte mindenki csak barátzónába tesz :D

Célszerű lenne ha olyannal jönnék össze aki szintén ragaszkodó, mivel van hogy a kedvességemmel és a túltörődéssel/odafigyeléssel uszítom el magam körül a lányokat. Egy ragaszkodó lányt valószínűleg ez nem zavarna, sőt.

2019. aug. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Mindkét félnek kell ragaszkodni. Ha minden nő könnyen találna párt, akkor minden férfinak is lenne párja. A nők nagy része gondolom, még manapság is férfit akar, nem nőt.
2019. aug. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ötös vagyok. Igazából én is ragaszkodó vagyok, és még nincs párom, kb ugyan az mint a hatosnak...
2019. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*4-esnek
2019. aug. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

4-es


Csakhogy ezek a ragaszkodó lányok pont ilyen drogosokhoz és eröszakosokhoz ragaszkodnak,mert gondolom melletük izgalmasabb az élet..

2019. aug. 19. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!