Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hizzak meg?

Hogyan hizzak meg?

Figyelt kérdés
sziasztok , ugyérzem sovány vagyok és ezt nem egy ember adta már tudtomra , hizni szeretnék hogy picit jobb teltebb (vagy milyen ) alakom legyen, 52 kiló vagyok és legalább 55 szeretnék elérni az az 3kiló a mostani célom,kérlek aki tud az irhat étrendet hogy reggelire meg vacsira , ebédre .... miket egyek ˙(18˛ésves lány )

2018. okt. 7. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is 18 vagyok és 52 kiló de én fogyni szeretnék még :DD


Szerintem egyél sok hízlaló zsíros kaját, pizza, hamburger, szalonna, kakaó, sok süti, cukor mindenbe

2018. okt. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod , ma elkezdek ilyeneket is enni , persze mellete gyümölcsöket is fogok:)
2018. okt. 7. 16:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja a gyümölcs is jó ötlet, abban is rengeteg cukor van

Milyen szerencsés vagy, hogy ilyeneket eszel halomra :DD

2018. okt. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ezz k*rvára rossz ötlet!!

Olvass utána a tömegnövelésnek, videók is vannak... eszedbe ne jusson ez a baromság. Bár persze ha az egészséged nem számít és pl cukros akarsz lenni, elzsírosodott szívet, döglődő májat akarsz, csináld csak.

2018. okt. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Egyél többet, mint amennyit felhasználsz, ne mozogd le.
2018. okt. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4.

nyugi nem leszek 'annyira " wegészségtelen mert mellete egészséges kajákat fogok enn icsak néha szóba jöhet egy kis pizza chips stb, megfogom duplázni az eddigi étrendemet azthiszem :)

2018. okt. 8. 20:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért kell másokra hallgatni? Én nem értem ezt! Ha te jól érezted eddig így magad minek híznál? Később meg majd amikor eléred a 30-at 40-et lehet annyira elfogsz hízni hogy akkor meg majd vissza kívánod ezt a kori súlyt.Hagyd hogy a természet dolgozzon ne siettes semmit. Sovány vagy sovány vagy inkább örülj neki más meg ezután vágyik azt se tudja milyen diétán éljen.😉
2018. okt. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Attila Bé ***** válasza:
10%
Mindegy mit eszel, csak tõbb legyen, mint amit kakilsz, s akkor hizol (pl. napi5kg-ot eszel, de csak4-et kakilsz, 1kg-mal nehezebb leszel). Ez tuti, matekozd ki!
2018. okt. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!