Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hosszú történet és vna pár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú történet és vna pár kérdésem. Válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit furcsa erről írni dehát na. Nyilván tini korban az ember keresi a párját, keresi a helyét a világban stb és ezt értem is. Csak azt nem értem hogy néha a fiúk miatt "elfelejtik"a barátaikat az emberek. Voltunk az aquaparkban elég sokan, és három, egy osztállyal nagyobb fiú is ott volt. Az egyik barátnőm (holnapután utazik németbe és jövő nyáron jön látogatóba) akart velem beszélni valakiről. Nyílván az egy fiú volt. El is kezdtünk beszélgetni de megtaláltak minket a többiek ezért hagytuk a témát. Kicsit később megölelte őt az egyik fiú (tipikus romantikus hátulról kézösszekulcsolós ölelés) és hát tetszett neki szóval szavak nélkül is összejöttek. Kicsit furcsáltam is hogy ilyen hamar váltott de hát tombolnak a hormonok... nem vagyok egy beszédes típus de azért nem is antiszociális, azomban a fiúk persze hogy nem csak a vízbedobással akartak szivatni hanrm evvel is... a barátnőm inkább a fiúkkal röhögött minthogy megvédje a barátnőjét. Hozzátenném hogy olyan 5-6 évig elválaszthatatlanok voltunk csak jött egy gazdag lány az osztályba és kevesebbet bedzélünk azóta.


Az lenne a kérdésem hogy erről mi a véleményetek? Tudom kicsit rossz is tőlem hogy nem hagyom őt ismerkedni amiért egy kcisit megszivattak, csak tényleg nagyon rosszul esett hogy a következő 2 órában hozzám se szólt. Ige most tényleg egy hisztis pcsának hangzok de tényleg csak a szomorúság beszél belőlem. Bármilyen dologról írhattok ami a párkapcsolatokhoz kapcsolódik, elégge érdekel a téma. Ezt a kérdést inkább egy beszélgetésért írom ki mint hogy egy konkrét dologra válaszoljatok:))



2019. aug. 19. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Elég érdekes csajnak tűnik. Egy olyan fajtának akivel akkor se jönnék össze ha muszáj lenne. Szerintem tök jogosan akadsz ki ezen. Abban igazad van hogy nem igen lehet ezt az egészet egy válaszban megfogalmazni, ha gondolod írj egy privátot és beszélhetünk ezekről. 16/F
2019. aug. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A "barátnőd" priorítási listájának eléggé az alján vagy, ha egyáltalán felírt rá. Attól, hogy fiúkkal vagytok, még ugyanúgy tudtok hülyéskedni és beszélni, csak nem érdekelted. Élvezte a figyelmet, amit tőlük kap és abban fürdött igazán. Számára te nem voltál jelen.


Túlérzékenykeded a csípkelődéseket, de ez nem a fiúknak szól, hanem hogy érzed hogy a barátnőd mennyire semmibe vett. Amúgy se mástól várd, hogy megvédd, te érzed rosszul magad, te tegyél érte hogy jobb legyen (például szólva hogy szálljanak le rólad vagy simán lelépve). Szerintem ugyanúgy megteszi, ha nem fiúkról van szó, hanem valaki más jobban leköti, egyszerű példaként egy külföldi illető, aki mesél az életéről. Talán érdemes más barátnők után nézni, nem hiszem hogy miután kimenne, különösebben tartaná veled a kapcsolatot. Nem kell megszakítani vele mindent, de el kell fogadni hogy ez már soha nem lesz olyan, mint 5-6 éve volt és jelenleg nem tűnik rózsásnak a helyzet, ami valószínűleg már nem nagyon javul.

2019. aug. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez szerintem tudat alatti féltékenység. Téged "haverként", gúny tárgyaként kezeltek, őt pedig elhalmozták bókokkal.

Teljesen érthető a felindulásod szerintem. A barátnőd eddig csak élvezi a figyelmet... nem kell ez miatt megkövezni, hiszen ugye az vesse rám az első követ... ;)

Sokáig ezt fogod érezni... ilyenkor háttérbe szorul a barátság általában.

Tényleg, csak kitartás ;)

Sok sikert, és szép estét kívánok!

2019. aug. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!