Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek csak barátok vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak barátok vagy több van közöttük?

Figyelt kérdés

Na szóval, nem is tudom hogy kezdjem. Vagyok én, egy lány akibe szerelmes vagyok és egy fiú, a lány új szerelme vagy csak a legjobb barátja. Ugy kezdődött az egész, hogy a lány rám írt, beszélgettünk, elkezdtek alakulni a dolgok, megkedveltük egymást. Egyik nap össze zavarodott, azt mondta őt bántja az hogy a másik fiúnak nem tetszik az hogy ő velem van. Elgondolkozott, engem választott. Teltek a napok, eltelt egy hónap. Egyszer csak a lány benyögte, hogy ő nem érzi már azt amit az elején. Ezek után sokat veszekedtünk, én biztos voltam abban hogy a másik fiú miatt van ez az egész. 1 hét múlva teljesen letettem róla, de ő megkeresett, bocsánatot kért és újra mellettem döntött. Eltelt 2 hónap, szép volt mimden, találkozgattunk de ez csak ilyen furán, titkosan történhetett általában mert a szülei nem akarták hogy rólunk beszéljen mindenki a faluban.Esténként sokáig kint maradtunk, ültünk a sötétben össze ölelkezve. Megtörtént a csók is, (ő kezdeményeezte) pedig addig nem akarta amíg nem leszünk együtt ugy hogy felvállalhatjuk mindenhol a szerelmünket. Aztan egyszer csak féltékeny lettem a másik fiúra mert a haverjával együtt virágot vitt neki, megölelte és én ezt láttam. Ezt megemlítettem neki hogy nem tetszett, lett belőle egy vita. Megkértem hogy döntse el hogy ki a fontosabb, én vagy ő. Azt mondta hogy ugyan annyira fontosak vagyunk számára, csak ő barátként fontos neki. Én ezt nem tudtam felfogni, nem értettem hogy ez hogy lehet. Ezután még veszekedtünk. Másnap bocsánatot kértem tőle, és megkértem hogy beszéljük meg rendesen, találkozzunk. Ő azt mondta, hogy neki a másik fiú fontos és nem tudja elengedni és ő nem tudja elnézni hogy én utálom őt. Írtam neki, hogy elviselem csak fura ez az egész és hogy ne haragudjon rám, de ő annyit irt vissza, hogy igazam volt és tényleg többet éreznek egymás iránt a fiúval. Röviden ennyi a történet. A történethez még azt kell tudni, hogy: én 18 éves vagyok, ő 14 és a másik fiú 15 és az osztálytársa. A szülei nem igazán akarták engedni ezt a kapcsolatot mert féltek hogy én a lányukat csak meg... akarok. Ez nem így van, a szülei nem ismernek csak látásból. Ez volt az első kapcsolatom, ha eddig kibírtam szex nélkül, bírtam volna utána is. Rá tudtam volna várni akármennyi időt. Nem akarják hogy 16 éves koráig barátja légyen. Pedig minket egyáltalán nem zavart a korkülönbség, nem is látszott rajtunk mert én fiatalabbnak nézek ki mint egy 18 éves. Amit még tudni kell, hogy a fiú hetedikben szerelmes lett a lányba, ezt bevallotta neki, de a lány csak kinevette. Utána a lány lett szerelmes a fiúba de nem történt semmi. Jöttem én. Jött az első veszekedés, ez ELVILEG azért volt mert mindketten szerelmesek voltak egymásba, de egyik se lépett (ez a rész nem biztos). Újra vissza jöttem én. És most van ez hogy elvileg újra mind ketten. DE, sokak ugy tudják hogy a fiú már nem akar semmit a lánytól, ő csak legjobb barátnak tekinti. És amit még tudni kell, hogy a szakitás után pár nappal

a lánynak vettem névnapjára ajándékot, és bedobtam a posta ládájukba mert nem jött ki amikor kihívtam. Megköszönte az ajándékot, de kiderült, hogy az egészet a kukába vágta. A lány anyja utál engem, pletykálgat rólam és valószínüleg ő is lebeszélte rólam a lányát, ez mind azért van mert a lány nem ugy meséli el a dolgokat otthon, mint ami volt. Úgy adja elő mintha én csak meg... akartam volna. Pedig normálisan udvaroltam neki, ajándékot vittem neki. 1 hónapja szerelmi bánata volt, senki nem tudja hogy ki miatt vagy hogy miért. Szar kedve lesz ha látja hogy én nevetek még más lányokkal szórakozók. És ami fontos, hogy ez az egész 2 hónapja történt, és tegnap elött elhívta magához a fiút meg egy másik fiút is. Pedig még én sem voltam náluk, úgy hogy a pasija voltam. Nem tudom mi az igazság, mindenki mást mond. Próbáltam leírni a dolgokat érthetően, remélem sikerült és tud segíteni. Szerintetek mi lehet közöttük? Csak barátok vagy több lehet közöttük? Érezhet még irántam valamit? Érdekel a dolog, mert még mindig szeretem és kíváncsi vagyok, hogy mi lehet az igaz, ti mit gondoltok erről az egészről.



2018. jún. 22. 00:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ez amit leírtál az hű

Ez rendes szofosas

De h választ adjak a kérdésedre

A lány éretlen, nem tudja hogy mit akar és h mit érez. Te egy “érett” 18 éves srac vagy aki előtt itt áll a világ. A csaj biztos h érez vmit a másik srac iránt és ez valszeg kölcsönös is. Nem érni meg annyit foglalkozni a lánnyal ha még az anyja se támogatja a kapcsolatot. Ha mindenáron o kell előbb v utóbb hasra fogsz esni mert ahogy az előbb leirtam a csaj éretlen, és simán tovabblep feltűnés nélkül. Szted miért nem akarja felvállalni a kapcsolatot? Hat elmondom haver h nem azért mert idősebb vagy hanem azért mert nem is biztos h szeret. Remelem érthető

2018. jún. 22. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Atyaúristen. Ez van, amikor apád meg anyád testvérek.
2018. jún. 22. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valamiért végigolvastam, ez szerintem a második kérdésed, vagy valaki ugyan ilyen bőbeszédű volt. Szerintem hagyd a lányt, maga sem tudja, hogy mit akar, valószínű túl naiv, esetleg egy utolsó beszélgetést meg lehet ejteni.
2018. jún. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2-szer visszajött hozzám, engem választott a másik srác helyett. 1 hónapja szerelmi bánata volt, a lány osztálytársai mesélték. Zavarja ha én boldog vagyok meg más lányokkal beszélek. Valamit csak érez még irántam. Vagy szerintetek nem? Felvállalta otthon az egészet, csak a szülei nem igazán akarták azt hogy 14 évesen 18 éves barátja légyen a lányának, amit meg is értek, mert nem ismernek a szülei. A fiú 1 éve akart tőle valamit nagyon, akkor nem jött össze. Megkérdeztem az osztálytársait és szinte mindegyik azt mondta hogy ő csak legjobb barátként tekint a lányra az első csalódás óta és nem akar tőle semmit. Azt még tudni kell a fiúról, hogy általánosban bepróbálkozott egy csajnál és elvileg nagyot csalódott. Azóta azt mondogatja, hogy ő jó pár évig nem akar senkit. De! hetedikben mégis rá nyomult a lányra. Na ezek szerint, szerintetek kölcsönös a dolog vagy csak legjobb barátok? A lány tuti hogy szerelmes a fiúba, de azt nem tudom hogy a fiú is belé. Szerintetek? És az első 3-4 mondat alapján, érezhet még valamit irántam?
2018. jún. 22. 10:20
 5/9 A kérdező kommentje:
És szerintetek ha összejönnek, hosszú távú lesz a dolog? Osztálytársak meg még csak 14-15 évesek. Bár a fiú volt már a lánynál ahogy emlitettem. Állítólag osztálytárssal nem ajánlatos összejönni.
2018. jún. 22. 10:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Adok egy tanácsot, 18 éves vagy, keress egy korban hozzád illő lányt, hagyd ott a kis csitrit, aki -a leírásod alapján- még arra sem elég érett, hogy egyedül elmenjen a boltba. Játszadozzanak csak a másik kissráccal, de te jobb, ha ebből kimaradsz. Ha leszel olyan buta, hogy harcolni próbálsz érte, akkor csak kinevetteted magad. Látod, nem véletlenül mondják a felnőttek, hogy éretlen dedósok ne kezdjenek kapcsolatba, mert téged is egy ilyen dedós készített ki, és ami a gáz, hogy ezt ő észre sem veszi, mert még nincs érzelmi intelligenciája.
2018. jún. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem. Próbálok túl lenni a dolgon, de nehézen megy, mert pár dolog össze köt minket. Együtt járunk táncra, gitárra, egy iskolába járunk, együtt megyünk haza busszal, egymással szemben van a termünk, egy faluban élünk. Ha látom mindig összeugrik a gyomrom mert én nem így ismertem meg és nagyon megszerettem. És nehéz a dolog, mert hát ahogy írtam, így nehéz elkerülni azt hogy ne találkozzunk. Nagyon szépen köszön a gyors, jó válaszokat. Igyekszem túl lépni a dolgon. De arra még kíváncsi lennék hogy ti mit gondoltok árról hogy ha netán összejönnek mennyi ideig lesznek együtt. Azt tudni kell még a lányról, hogy nem csak velem játszotta el ezt már, hanem elöttem még 2-3 fiúval, csak velük kevesebb idő alatt és nem ennyire köcsögül.
2018. jún. 22. 15:52
 8/9 anonim válasza:
Az ember,ha érez vagy csak magába beszéli,hogy érez akkor azt akarja hallani hogy tuti szeret és te vagy az igazi neki,de nem mindig van így.14 évesen még halovány fogalmam se volt a jövőről ,a terveimről,meg a kapcsolatokról sem.40 éves vagyok,de még mindig akad hullámvölgy.Azt viszont biztosan tudom,hogy ha valaki szeret az keres ,egy nő ha akar elér téged.Ha nem ,az is egy jel.Akkor nem.
2018. jún. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ezzel lealacsonyódsz egy 14éves szintre.

Gyerekek.

2018. jún. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!