Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, ti mit válaszolnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit válaszolnátok erre a kérdésre?

Figyelt kérdés

ha a fiú akivel minden nap beszéltek, és tetszik, megkérdezi messengeren a párkapcsolat téma felhozása után hogy van-e most valaki neked aki szóba jöhet, mit válaszoltok?

ha nemet, nem fog elriadni? ha igent akkor mit gondol?

ti mit mondaátok erre ha tetszik a fiú, és mit, ha nem?



2019. jan. 11. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

AZ IGAZAT!

Nehogy már az első mondatnál hazugsággal kezdődjön a kapcsolatunk!

Aztán majd ő dönt.

F.

2019. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy igen. Erre elkezd majd agyalni, hogy ki lehet az.
2019. jan. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az igaz hogy nincs
2019. jan. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha valami alakul közöttünk akkor,igent válaszolok.Ezzel felhívom a figyelmét magamra,mert az fog járni a fejében,hogy Ő róla beszéltem-e vagy éppen másról..
2019. jan. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha szamomra szimpatikus a srac (meg amugy is ha barkivel beszelgetek)leirom azt amit gondolok ,fontos hogy tudj a masikkal mindenrol nyiltan es oszinten beszelgetni ha valami nem tetszik neki vagy nek3d akkor azt el kell mondani nem kell olyanon gondolkozni hogy "jujj de vajon mit gondol?" ha nem jottok ki akkor egyszeruen csak mindketten tovabnleptek meg lehet ezt ugyesen is oldani csak ne mondj olyat ami nem igaz mert akkor nem tud semelyikotok sem okulni a dolgokbol

16/l

2019. jan. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak igazat ha tettszik hanem de szerintem utána megkérdezném hogy miért kérdi mert így ha ő tettszik és azt válaszolja mert tettszek neki akkor Megmondom hogy ő is nekem ha meg nem tettszik akkor megírom hogy bocs de köztünk semmi nem lesz
2019. jan. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kussolnék simán. :-D
2019. jan. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!