Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Első kapcsolatnál és szakításn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első kapcsolatnál és szakításnál mi nevezhető "jónak"?

Figyelt kérdés
És az normális, hogy ha meglátom az utcán egy nyugodtabb időszak után (szakítás után) akkor begörcsöl a gyomrom, sírhatnékom van és elsápadok?

2016. aug. 5. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is ez volt. Nagyon sokáig. Csak nekem az osztálytársam :'D Nehéz, de erősnek kell lenned, és nem vele foglalkoznod. Ha szembe jön az utcán, nézd levegőnek. Így sokkal egyszerűbb lesz majd. Idő kérdése, és már nem fogod ezt érezni. Nekem egy év kellett hozzá (sajnos), de mint mondtam nekem nehezebb volt egy kicsivel (és bárki bármit okoskodik, tényleg sokkal nehezebb...)
2016. aug. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!