Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy kell viselkedni a barátun...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell viselkedni a barátunkal/barátnőnekel baráti társaságban?

Figyelt kérdés
Két hónapja lett előszőr párkapcsolatok és lassan kezdődik a tanév, ezzel együtt pedig a baráti összejövetelek, nekem pedig fogalmam sincs hogy kéne a barátommal viselkednünk... Nyilván nem akarunk nyáladzani, meg falni egymást, de mondjuk fogjuk egymás kezét?

2019. aug. 24. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Kézfogás még oké, néha puszi, szájrapuszi, ennél többet inkább ne csináljatok társaságban, zavaró tud lenni.
2019. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem is akarom túlzásba vinni, meg amúgy is elég visszafogottak vagyunk, inkább nem akarom, hogy azt érezze, nagyon rá vagyok teleledve.
2019. aug. 24. 12:41
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
Vadul smárolni, pettingelni meg percenként puszilgatni egymást szerintem nem illik, de egy kézfogással semmi baj nincs.
2019. aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel megismerni akarnak elsősorban, ezért főleg csak beszelgettek, de azért nekik is jó látni szerintem, hogy szeretitek egymást, de ehhez szerintem elég egy kézfogás is, simogatás, puszi, ölelés, de nem tudom, én kifejezetten az az ember vagyok, aki mások előtt abszolút visszafogott, szóval egyénfüggő, ki hogy viszonyul hozzá. Rajtuk is látni fogod, mi az, ami nekik belefér és mi az, ami esetleg sok
2019. aug. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!