Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy ilyen lánnyal nem is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen lánnyal nem is tudok összejönni?

Figyelt kérdés
Tavaly rámnyomult meg tökre jól összemelegedtünk, aztán nyár végén hazament és megírta, hogy nem akar tőlem semmit! Most nyáron megint rámnyomult, és azt mondta, hogy megváltozott, és szeretne velem kapcsolatot, de most így nyár végén hazament és alíg ír, és mintha megint az lenne mint tavaly! Pedig egy nagyon aranyos lány, de nem értem, ha nem akart tőlem semmit, akkor miért mászott rám? Nem tudom, hogy most akkor Még kérdezzem tőle, hogy akkor most érez e valamit irántam, vagy nem? Mert tényleg, egy csodálatos lány és a személyisége nagyon bejön, és ezen örlődök, hogy már megint akkor csak játszadozott velem... Én 20 a lány 18

2019. aug. 27. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd.
2019. aug. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bipoláris emlékeztesd,vegye be a gyógyszert és akkor kérdezd meg hogy mi újság.

(Én már a helyedben azt hinném, hogy valaki felbérelte, hogy bántson stb.)

2019. aug. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg otthon is lehet neki valaki aki hasonló cipőbe jár mint te. Ezért írja, egyszer ezt más szor azt, hogy ne legyen bekavarás az játékába.


Ha érzel iránta valamit és ő irántad ennél kevesebbet vagy semmit, akkor nem fogsz ebből kijönni jól sehogy se.


Szerintem csak akkor menny bele a játékba ja érzelmileg mentes tudsz maradni tőle. Ne tévesszen meg milyen embernek tűnik az illető. Cselekedetei, gesztusai és az alapján dönts, hogy viszonyul hozzád.


Cselekedj óvatosan és ne tégy olyat amiben nem vagy biztos.

2019. aug. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!