Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, nektek milyen pasik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen pasik jönnek be?

Figyelt kérdés

Külsőre és belsőre.

Kort is írjatok! :)


2019. aug. 30. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Waó
2019. aug. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
37%

Külsőre igazán azok fognak meg akik magasabbak nálam, tehát akik 175 centi felett vannak, emelett kicsit macisabbak. Fontos hogy ne dohányozzon és ne drogozzon. Ha lehet próbáljon valamilyen szinten sprotolni és egészségtudatosan étkezni.

Belsőre számomra fontos hogy megértő legyen. Elfogadjon olyannak amilyen vagyok mind külsőleg, mind belsőleg. Ne akarjon megváltoztatni.

Kezdeményezzen, ne nekem kelljen mondjuk egy első ölelést meglépni. Lehessen vele a mélyebb, érzelmesebb témákon át a tudományos dolgokig mindenről beszélgetni. Fontos hogy okos legyen, művelt. Nem arra értem hogy hányas tanuló vagy hány diplomája vagy hány nyelvvizsgája van, hanem érdeklődjön a világ irant. Legyen állatbarát. Legyenek tervei az életre. Bízhassak benne, legyen hűséges, nyitott.Szeressen úgy ahogy vagyok.

Azt hiszem körülbelül ennyi

16/L

2019. aug. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Belsőleg: Legyen megértő, ne akarjon megváltoztatni, hűséges, ne várja el, hogy mindent én kezdeményezek legyen ez olyan fele-fele arányban, őszinte, ne hazudjon nekem.


Külsős: A vörös meg fekete haly nagyon tetszik, de általában minbegy, hogy milyen színű a halya. Legyen egyedi az öltözködése. Testalkat normális, vagy vékony. Magasság teljesen mindegy.


Ez az ami most hirtelen fontosnak tűnik nekem. 18L

2019. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Belsóre: Legyen vicces, de egyben okos és legyen valami célja. Ne legyen igénytelen, rendetlen vagy undorító. Csak velem flörtölgessen, ergo legyen hűséges és ne kúrogasson félre.

Külsőre: lehet vékony, de akár kis felesleggel de ne sok, van egy határ, kb. 173 cm körül de nekem igazán mindegy ha 163+ vagy akár 190+, kora 14-nél lejjebb ne menjen és 25-től feljebb se:)


18L

2019. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kulsore idealom az, ha nem tul magas(175cm alatt(155vagyok)), sotet haj, szem, borosta vagy igenyesebb szakall. Izmosabb, de nem tul szalkas alkat. Tehat olyan kis nem tulsulyos, de nem vekony.

(Ennek ellenere az a fiu, aki most tetszik 180+, vekonyabb, kek szemu😂😂)

Szemelyisegre szeresse az allatokat, de legalabbis viselje el a macskamat, ideiglenes mentett allataimat. Legyen nyitott, ne itelje el a veganokat, melegeket. Igazabol indokolatlanul senkit.

Ne legyen agressziv, ne emeljen kezet ram sosem es ne nezze le a noket. Ne nezzen le engem.

Ne eljen egeszsegtelenul.

Legyen nagyon nyugodt, mivel mashogy engem nem lehet kibirni😂

Ne akarjon gyereket.

Lehet romantikus, de nyalas ne legyen:DD

Korulbelul ilyen a tokeletes ferfi/fiu szamomra:))

17/l

2019. szept. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!