Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, van köztetek olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van köztetek olyan akinek a vékony srácok jönnek be?

Figyelt kérdés

Nem volt még soha barátnőm, nem is mondta még senki nekem hogy bejönnék neki.


Nem hiszem, hogy a szeméyliségemmel nagy gondok lennének, vicces, kedves, kicsit őrölt, néha flegma, szarkazmus stb


183cm vagyok és igen vékony, ami azt is jelenti hogy nem igazán vagyok túl erős, ezért tervezek eljárni edzeni csak munkám mellett kevés időm van rá és bonyolult.



2018. febr. 21. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

160 magas/ 150 kiló


L

2018. febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
?
2018. febr. 21. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Párom is olyan magas, mint te, és ő is vékony. (60 kiló, egy nagyobb szellő elfújja, ennek ellenére is imádom már 2,5 éve)
2018. febr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a magas vékony, illetve szálkás srácok tetszenek inkább, rájuk figyelek fel hamarabb, és biztos vagyok benne, hogy nem én vagyok az egyetlen ilyen lány. Szóval vannak, ne add fel! ;)

16/L

2018. febr. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!