Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítottunk, de még mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, de még mindig szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 2 hete szakítottunk mivel összevesztünk valamin és akkor nagyon mérges voltam rá és dobtam, de már nagyon megbántam és vissza szeretném őt szerezni... amivel nagy baj nem lenne, mert kibékültünk, csak megtetszett neki egy más srác és ezért FriendZone-olt... valami tippek? Nagyon sokat segítene, mert nagyon hiámyzik és szükségem van rá...

2019. szept. 1. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy ez a hajó elment.
2019. szept. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*Viszont úgy,hogy mind a 3-an ott vagytok,találkozhattok, nem? Csak ilyen barátilag, tesailag. És akkor majd megkéred, hogy addig amig te is ott vagy,ne enyelegjenek, mert kicsit rosszul érzed magad miatta, rosszul esni.
2019. szept. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amm na ja. De az a baj, hogy a srác nem szereti őt és barátnője is van :/. Ezért kérdeztem meg tőletek, hogy mit tegyek. Várjak és hátha nm jönnek össze vagy mit...
2019. szept. 1. 11:57
 4/5 A kérdező kommentje:
Sőt nem is tud róla a srác :/
2019. szept. 1. 11:57
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Köszönd meg magadnak, hogy megtanultad azt, hogy mindig gondold át, amit mondasz.

Én is voltam így, csak akkor engem ő dobott. Azóta minden egyes mondatot meggondolok, amit fontos embereknek mondok.

2019. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!