Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 2 napja szakítottunk a barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 napja szakítottunk a barátnőmmel közös megegyezéssel de én még mindig szeretem van rá esély hogy a jövőben újra összejövünk? Többi lent.

Figyelt kérdés
2 napja szakítottunk a barátnőmmel azt mondta hogy ő már nem érez irántam szerelmet de barátok maradunk. 11 hónapot voltunk együtt én 16/F ő 15/L az elején minden rendben volt de én túl féltékeny voltam ezert nem igazán úgy viselkedtem ahogyan kellet volna veszekedések nem voltak csak én bántottam meg őt elég gyakran. Nem tudom hogy mihez kezdjek mert elég bonyolult ez a helyzet a legjobb barátom külföldön és és ritkán jár haza most haza jött egy hónapra és én meg a volt barátnőm vele voltunk azt tudni kell hogy se nekem nem voltak barátaim se a barátnőmnek. És túl féltékeny voltam a barátomra ezert sokat gyanakodtam és sokat hisztiztem emiatt és volt hogy nem beszéltem velük 3 napig mert nagyon mérgesek voltak rám. És hát ezt a barátnőm nem bírta és úgy gondolta hogy nem akarja mindig az én féltékenységemet hallgatni. De a szakításunk után szolt nekem hogy míg én féltékenykedtem a barátomra és folyton megbántottam őt addig beleszerettet és megkérdezte hogy nem lenne baj ha össze jönnének. Mivel én nagyon szeretem és a legjobbat akarom neki ezért támogatom őket. De a történtek után sokat gondolkodtam és nagyon megbántam az egészet amit tettem és bocsánatot is kértem tőle ő is mondta hogy elhiszi nekem hogy megváltozok és más leszek de így már nem próbálhatjuk meg mivel nem érez irántam már semmit és sajnálja de ő megszeretné próbálni a barátommal. Nem tehetek semmit megvárom hogy mi lesz belölle. Én még mindig nagyon szeretem őt és nagyon fáj hogy vége van de reménykedek hogy ha köztük nem működne akkor a távoli jövőben esetleg újra nekifuthatunk szerintetek lenne rá esély? Én nagyon bízom benne.

2018. aug. 25. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármi megtörténhet a jövőben, de ezt tényleg alaposan elszúrtad, ha bármit szeretnél egy lánytól a jövőben jobb lesz, ha leállsz a féltékenykedéssel...látod mire mentél vele..
2018. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt már hagyd, tudom, hogy nehéz, nekem is fáj még a szakítás, velem 1 hónapja történt, de az idő segít. Probáld magad lefoglalni, keresd fel a barátaidat, legyél velük. Muszáj lesz továbblépned. Én se akartam egy ideig, de rá fogsz jönni, hogy muszáj :/
2018. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Sejtettem, hogy mindenki téged hibáztat majd. Pedig a helyzet az, hogy teljesen jogosan voltál féltékeny. Olyan nem létezik, hogy egy csaj csak azért beleszeret valakibe, mert te meggyanúsítottad vele; ez hülyeség. Olyan létezik, hogy jogosan vagy féltékeny, mert látod, hogy alakul köztük valami. Sajnos semmit sem tehetsz, ez a lány valószínűleg nem is szeretett téged, különben nem cserélt volna le ilyen könnyen.

Na de nyugodtan hallgass a buta 12 évesekre, akik engem is lepontoznak majd.

Nem illettetek össze, majd lesz másik csajod, olyan, aki szeretni fog és nem kell rá féltékenykedni.

2018. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Supetar válasza:
Megdöglött a kutyánk? Tartsuk meg!
2018. aug. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!