Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeretem az Exem. Tobb mint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem az Exem. Tobb mint 2honapja szakítottunk és másfél évig voltunk egyutt,1honapig nem beszéltünk, majd újra egymásra találtunk. Szerintetek jelent valamit?

Figyelt kérdés

Találkoztunk, beszélgettünk, es le is smarolt, atjött es mindig hozzam szeretett volna bujni, olelgetni. Es ez engem nagyon felkavart...mikozben mi talalkozgattunk kiderult ,hogy elkell koltoznie(mint mindenkit megviselt volna ez a hir,hogy 1utcaval arrebb levo exet akit mar 6eve ismer itt kell hagynia es a baratait) mig itt lakott mindig aztmondta,hogy a jovobe lesz meg valami, azert talaltunk egymasra...

De most mar elkoltozott es mikor felhoztam neki,hogy probaljuk meg, akkor ideges lett es aztmondta hogy nem vágyik kapcsolatra, es hogy nem feltétlen kell együtt lennünk... Meg stb...lehet hogy a koltozes az oka?!

Valaki segítsen mit tegyek, semmi ötletem,szeretem..



#ex #ex vissza szerzese
2016. febr. 19. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy a szakítás a költözés miatt történt. Megtudta, hogy el kell/fog költözni, valószínűleg rosszul érintette és nem viselte jól. És ezek szerint távkapcsolatot nem szeretne. Ezért eldöntötte, hogy jobb lenne véget vetni a kapcsolatnak.

Nem beszéltetek, hiányozhattál neki, így újra közeledni próbált. De szerintem nagyon össze van zavarodva, nem tudja mit szeretne.

Én ezt tartom a legesélyesebb forgatókönyvnek. Tehát a válasz, hogy nem tudja mit szeretne. (persze ne vedd készpénznek, ezt tudom elképzelni én) Kívánom, hogy kedvezően alakuljanak a dolgaitok, sok sikert! :)

2016. febr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!