Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek még van nála esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még van nála esélyem?

Figyelt kérdés

Pár napja elmentünk bulizni a már jól megszokott társasággal, ahol természetesen ott volt a barátom is, viszont az éjszaka folyamán történt egy aprócska félrelépés a részemről, amit ő is látott, és emiatt nagyon kiakadt rám; össze is vesztünk.

Röviden csak annyi, hogy részeg voltam, amikor az unokatesója lekapott, én pedig nem tudtam időben reagálni a történtekre, és a barátom választott szét minket, amikor meglátott. Elmondtam neki, hogy nem én kezdeményeztem, de még csak nem is viszonoztam a csókot, azonban egyetlen szavamat sem hitte el, és hiába próbáltam neki megmagyarázni, hogy szeretem, nem vette komolyan.

Hajnalban láttam rajta, hogy miattam, és emiatt az egész félrelépés miatt sírva fakadt, s mikor lefeküdni készültünk egyszerűen nem akart velem egy ágyban aludni,- de erre végül mégiscsak sikerült rávennem.

Másnap szinte egyetlen szót sem szóltunk egymáshoz, de én próbáltam neki józan fejjel is elmagyarázni, hogy mi történt; azonban ő nem nagyon szándékozott eközben a szemeimbe nézni, amit valamilyen szinten még is értek. Végülis hálás vagyok neki, amiért nem dobott ki egyből, vagy épp küldött haza az első busszal, illetve, hogy mielőtt eljöttem tőlük még pár értelmesebb beszélgetést is kezdeményezett.

Valószínű, hogy az ő részéről haragban váltunk el, hiszen mikor meg akartam puszilni egyszerűen csak elhúzta a fejét, majd az ajtó felé biccentett, hogy menjek.

Nagyon szomorú vagyok emiatt az egész miatt, mert nem akartam őt megbántani, és még mindig reménykedem abban, hogy megbocsát nekem, elvégre nem szeretném, hogy ilyen könnyen vége legyen ennek a dolognak kettőnk között.

Két napja elmondtam neki a gondolataimat hangrögzítőn, mert tudom, hogy találkozni még nem lenne képes velem; azonban ő csak annyit írt vissza, hogy "számtalan emberrel beszéltem erről, és részemről semmi értelme nem lenne ennek az egésznek, mert már nem tudnék rád úgy tekinteni, mint eddig".

Többen is azt mondták, hogy adjak még neki időt, mert ha igazán szeret, akkor nem fog egyik napról a másikra megbocsátani, valamint az érzései sem fognak ilyen könnyen elillanni felém, tehát van még remény a folytatásra.

Mi a véleményetek erről?

Szerintetek mennyit érdemes rá várni?

És ha ő nem keres engem huzamosabb ideig, akkor megéri írni neki?

Tudom, hogy én is hibás vagyok, ezt nem kell még negyvenszer a fejemhez vágni, sajnálom.

17/L



2019. szept. 6. 07:35
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem hagyd, ha keres keres ha nem akkor pedig annyi.
2019. szept. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

tuti csak egy kis idő kell neki..

Ha igazán szeret téged és bizik benned biztosan megbocsát.

Gondolom unokatesójával is szokott dumálni és valószínű (ha nem egy gyökér) elmondja neki, hogy ő kezdeményezett.

Szurkolok! :)

2019. szept. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Ha igazán szeret téged és bízik benned, biztosan megbocsát."

Tudod, kedves 2-es, csak a tinik hiszik azt, hogy a szerelem az égből hull, vagy hogy azt mi csináljuk magunknak. Hát nem. Valakit mindig valamiért szeretünk, mint ahogy minket is valamiért, valamely tulajdonságunkért szeretnek. Szóval igazán szeretni azt lehet, aki erre rászolgál. Aki jó ember, aki szerethető partner. Az, hogy valaki 17 éves korában részegen mással csókolózik, nem az a kategória.

2019. szept. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!