Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon rosszul érzem magam ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul érzem magam ez miatt mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Üdv!

Régen megismertem egy lányt személyesen 1szer talalkoztunk nagyon kis korunkban, irogattunk 1 évet folyamatosan a legjobb barátok voltunk es terveztük hogy talalkozunk a szulinapomkor pont es en ugy voltam vele hogy összejövünk akkor es de szep lesz pomt egy évre rá.

Volt egy osztálytársam akivel nagyon joba lettem es kiderült hogy van sok közös témánk es a lelki társam lett de iránta tobbet igy nem éreztem.

kozeledett a szulinapom a várva várt nap de közben hónapokon at a lány akivel találkoztam volna folyton osztotta mas pasikat hogy ezzel találkozott meg azzal meg egy kapcsolatban segítettem is neki felszedni valakit nem tudom miert de azzal ugy is véget vetett.Aztan a szulinapom előtt 1nappal mikor talalkoztunk volna azelőtt megint el kezdte osztani a pasikat hogy ez tetszik neki meg hogy mem válaszol neki es ott nálam be telt a pohár elmondtam neki mindent hogy mit hogyan terveztem es hogy nagyon össze akartam jönni vele es hogy milyen jo lett volna es o is mondta. Nekem akkor,hogy o is össze akart velem jönni,de amit lemuvelt az nem volt menet foleg ezek után nem.ugymond meg szakítottam vele a kapcsolatot es tobbet nem beszéltem vele sose.

A lány osztalYtarsam akivel lelki társak lettünk közben akkor is végig mellettem állt es ra par napra össze jöttünk es egy tökéletes alom kapcsolatunk volt 2honapon at nagyon őszinte volt,csak voltak viták az első kapcsolatom volt es nem nayon irtam meg ahogy viselkedett is lelkileg nem bírtam túl odaadtam magam neki nagyon meg nagyon is szerettem es csak o létezett számomra rajta kívül nem volt eletem.aztan jott a nem tudom hanyadik veszekedés ami megint csak fullban összetört lelkileg es szakítani akartam vele fejben el döntöttem mar sokadjára akkor ugy mentem a fesztiválra hogy vége mar aklor megláttam az előző lányt akivel össze akartam jönni köszönt is mosolygott en is neki.masnap amikor mentem szakítani a lelki barátommal akkor irt ram a tesoja meg a sajátja telefonjarol hogy nagyon jo volt engem latni meg hogy valahogy beszéljük at a dolgokat de idaig semmennyit se érdekeltem.es megbeszéltük hogy 2nap múlva talalkozunk.a lelki barátomnak megmondtam hogy vége de írtunk 2napot at még es találkoztam aztán a másik csajjal.kicsit ittam is nem kicsit de annyira jo volt vele kezén fogva mentünk tűzijátékot néztünk csak olyan furcsa volt lehet mert kicsit részeg voltam es szégyelt es azért vagy nem tudom.de beszéltük a dolgokat hogy reg miket csinált es hogy tobbet nem fog es azota sem csinált adott levelet is nekem mert akart reg írni es a kedvenc képeket magáról es borítékban Ida adta.Aztan csokoloztunk es annyira jo este volt csak olyan távolinak éreztem ahofy viselkedett meg a csók sem volt az igazi biztos mert meg a régit nem zártam le magamban.de jo volt vele.csak az a helyzet azt a lányt Anyumek mindig utaltak hogy mit csinált akkor velem a fiúk miatt es összetört es ezzel Anyumek is ki készítenek hogx nem hagynak veld semmit sem megpróbálni sem.aztan 2nap múlva mentem a lelki társam hoz es végleg szakítottan vele es elmondtam hogy volt ez a lány es o sem díjazza meg a legjobb barátom se hogy akármit is csinaljak vele es ez is kikeszit es nagyon faj minden ez miatt ami volt velem es amiket csináltam.Azota sem tudom mitevo legyek a lelki társammal mindig akartam szakítani es tenyleg igy a legjobb de hogy ezzel a lánnyal a viselkedésével nem tudom hogyan tudnék egyutt akármit is csinálni ha csak egy rövid időt is.nagyon nagyon szeretem most azt erzem hogy azt a lányt akivel regen összejöttem volna nehezebb elfelejtenem es jobban faj mint a másikat elveszteni akit tenyleg nagyon szerettem.Meg most is irok ezzel a fesztiválos lánnyal.csak nayon rosszul viselem ezt az időszakot a szüleim miatt is mert köztük sincs rendben meg minden.

Ha valaki tudna valamit hozzáfűzni vagy szeretne azt megköszönném eletem legrosszabb napjait elem nem csak a kapcsolatom bomlott össze azzal a lánnyal akit szerettem hanem a fejemben minden mert sok mindent terveztünk egyutt es sokat valtoztam a jo irányba miatta de lelketlennek erzem magam ez után..es semmi sem hat meg csak rosszabb ha érzelmes dolgokat látok.



2019. szept. 7. 20:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Ugy erzem hogy kezdek be délutáni es ettől is félek a lelki társammal a kapcsolatban nem volt ilyen vagyis volt de vele nem nagyo mentünk sehova nem értékelte magát meg minden es nem is mert sok helyre.Az “elso” fesztiválos lánnyal pedig mindig ugy éreztem hogy sőt hogy az a lány segíthet nekem hogy mindenhova menjunk ketten es hogy ki törjek vele a 4fal közül es annyira nagyon szep lány a lelki társamat az elején csak belül szerettem meg kívül nem nagyon.
2019. szept. 7. 21:04
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Gyaaaaaaaaaaaaaaaaaaqa, ez volt a nehez olvasmany... Ha tenyleges segitsegere vagysz a kovetkezot tedd:

A story t nagyon leroviditeni

Ossze szedni a gondolataid, en nem ertetem az egeszet es azt sem igazan mit akarsz...

2019. szept. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Volt egy lány akivel össze akartam jönni 1 év után es o is velem csak mimdig a pasikat osztotta nekem es csokolozott másokkal es mesélte nekem.Aztan be telt nekem a pohár es megmondtam neki hogy össze akartam veled jönni es csak a pasikat osztottad folyton es ezek után vége menj a csávójaidhoz nem erdekelsz es mondta folyton,”hogy de en is szeretek csak nem léptél es a pasik a folytattam a bánatom” nem irtam tobbet vele es összejöttem a lelki barátommal es vele komoly szep kapcsolatom volt nagyon szerettem őt.csak mar nem bírtam a kapcsolatot mindig tett tonkre lelkileg mert NaGyon oda adtam magam neki es rosszul is viselkedett es nehéz volt nekem es szakítottam vele es akkor találkoztam a másik lánnyal.

Megláttam azt a lanyt részeg is voltam nagyon szerettem reg a laNyt vele akartam le élni. Az eletem es ott csokoloztam vele meg minden es olyan rosszul vagyok nem tudok bízni benne egyáltalán meg felek hogy tonkre tenne.

2019. szept. 7. 21:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden embernél fent áll a kockázat hogy tönkre tenne és az is hogy nem. Próbáld meg és kiderül.
2019. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hallod nálad vannak gondok...Talán tarts a csajok között egy kis szünetet, tanulj meg helyesen írni és fogalmazni, közben pedig fordíts időt magadra, ne egyik nő után vígasztalódj a másikkal. Azt meg végképp nem értem hogy ha olyan nagy lelki társad volt a lány, meg tökéletes kapcsolatotok volt 2 hónapig, akkor minek mentetek szét.
2019. szept. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!