Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baj ha nem szeretek csókolózni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem szeretek csókolózni?

Figyelt kérdés
Most van előszőr barátom és a héten csókolóztunk előszőr és rájöttem, hogy nekem ez valahogy annyira nem nagy élmény. Sokáig undorítónak is tartottam. Szeretem barátomat, nem is csókolózik bénán, azt mondta hogy én se, de valahogy nem élvezem. Az összebújást ölelkezést, szájra puszit azt szeretem, de a csókolózást nem igazán. Most mit tegyek?

2019. szept. 8. 22:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal vagy még hozzá.

Semmi gond, majd megszereted később.

A komolyabb szexszel is várjatok még.

2019. szept. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem baj, mert én szeretek.

Viszont az első nekem sem volt nagy élmény. Nem volt semmi gond, csak fura volt. De utána már jó volt.

2019. szept. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
3%
9. nem, de attól hogy taliznak még nem kell járniuk, viszont hogy a faszba jön össze két ember ha nem az első csók jelzi?
2019. szept. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok ahogy te. Éppen 10 napja vagyunk együtt. Még csak a 4. és az 5. talinál volt csókunk. Nem volt nyelves csak olyan sok szájra puszi félig nyitott szájjal, vagy hogyis mondjam. nekem se tetszik túlzottan, de szerintem csak amiatt van hogy újdonság. Remélem idővel megszeretem.

De szívesen beszélgetek erről még priviben is ha akarsz ;)

16/L

2019. szept. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Van több lányismerősöm akik nem szeretnek vagy nem tudnak csókolni, náluk a szájrapusziban merül ki a csók fogalma... :( nem tinik már és megis. Nem mindenki egyforma. Vagy megszereted később vagy a barátod szokja meg, hogy ennyi a csók neked.


Én is nyelves párti vagyok amúgy... Néha túlságosan is , azt hiszem... :)

2019. szept. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!