Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A szép tini lányoknak tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép tini lányoknak tényleg a 80%-a már felszines?

Figyelt kérdés

15%-nak meg már van barátja. A maradék 5% az ami nem foglalt és nem is felszines?! Sok haverom ezt mondja, már olyanok is mondanak ilyet akik nagy városba laknak. 3 nagy városhoz is elég közel lakok pl debrecen,miskolc kb 65 km. És van ismeretségem szóval nem hiszem, hogy nem találnék senkit. De mégis páran azt mondják, hogy a lányok gonoszak,felszinesek,rosszindulatúak.És már az egy alap dolog, hogy 100 lájk facen. No meg minimum havi 30 ezer forint anyuéktól, amiből vagy 12-nek randira kell el menni, minimum. Meg Iphone 6 vagy inkább má 7. És hogy, nem lehet már csak úgy párt találni. Mert valamelyikről nem is gondolod, és akkor derűl ki, hogy felszínes amikor már meg szereted. És össze töri a szívedet. Nem értem, tudom, hogy van sok felszines. Én egy kis településen lakok, éppen ezért még van 1-2 csúnya is aki felszines. De azért nem hiszem, hogy már az összes tini lány ilyen lenne nagyobb városok kőrnyékén is. De az igaz, hogy a lányok is egy kicsit nyitotabbak lehetnének. Legalább akkor ha oda megyünk hozzájuk. És azért fiúk között is van aki csak kihasználja a lányokat. Elvileg ha nem nagyon érdekel, hogy ki mit mond. És magabiztos vagyok, úgyis fogok párt találni. Elvileg így akkor is megtalálhatom azt aki pont megfelel, belsőre is. Én magabiztos vagyok, meg az önbizalmam is egyre nagyobb. Csak sajnos nem nagyon ismerek lányokat, egyrészt mert rossz helyen lakok. Másrészt mert nem eléggé nyitottak a lányok. Biztos nem tetszem mindenkinek. De már elvileg a lányok kedvétől is függ, hogy szóba állnak e egy fiúval. És mondták már egy páran, hogy jól nézek ki, lányok is. De e miatt nem fogok még elszállni magamtól! Ti is úgy gondoljátok, hogy a lányok nagy része rosszindulatú? Bocs a hosszú szövegért :D!

18/F



2019. szept. 11. 17:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Istenem, de buta emberek vannak itt, egyátalán nem tudtok értelmezni semmit! Én meg nem magyarázok el semmit ilyen buta embereknek! De igen, itt a net ismerkedni. De itt is nem nagyon akarnak vissza írni, meg nem jelőlnek vissza pl facebookon. Volt olyan, hogy be jelőltem egy csajt, utána rögtön rá írtam. És vissza írt egy olyat, hogy minek írtam rá ha vissza se jelőlt. Na meg volt olyan, hogy nem jelőltem be és akkor meg írt egy olyat, hogy mi jogon írok rá ha nem is jelőlt be meg nem vagyunk ismerősök. Szerintem az ha bejelölöm és úgy írok rá jobb?! gyk-n is ilyesmi helyzeteim voltak!
2019. szept. 12. 19:29
 12/19 anonim ***** válasza:
Istenem de bamba vagy. Minek írsz rá ha vissza se jelölt = nem jelölt vissza mert nem akar ismerkedni, hagyd békén. Minek írsz rám ha nem is vagyunk ismerősök = tök ismeretlen vagy,fingja sincs ki vagy, mi a frászért írsz rá, miért beszélgetne ő egy totál ismeretlennel.
2019. szept. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy bejelőltem utána kb rögtön rá írtam. Illetve nem azért mert nem akar ismerkedni, hanem mert nem ismer és úgy van vele, hogy nem igazol vissza te iq 50!
2019. szept. 12. 22:12
 14/19 anonim ***** válasza:
Szóval nem igazol vissza mert nem ismer és nem is akar megismerni ergo nem akar ismerkedni :D Önbizalmad van, de eszed nincs.
2019. szept. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#14 Te fogyatékos vagy, nem is értesz egyátalán a mai lányokhoz!
2019. szept. 12. 22:37
 16/19 anonim ***** válasza:
Miért is értenék, végülis én is lány vagyok :D
2019. szept. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Akkor magyarúl te még nem vetted észre, hogy minden lány más...
2019. szept. 13. 11:08
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem, lol nem vettem észre. 😂 De ha ezt annyira tudod akkor miért tettél fel kérdést azzal kapcsolatban, hogy a lányok 80%-a ugyan olyan tulajdonságokkal rendelkezik-e? Hiszen már tisztában vagy vele, hogy nem, minden lány más 🙂
2019. szept. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 kismalacs válasza:
Aki azt mondja hogy ez igy vn az csak savanyu mert a làny aki neki tetszett visszautasitotta. Ha pedig ugyanezt egy làny mondja ö csak egy pick-me aki azt hiszi hogy különlegesebb mint a többi. Ne àltalànosits egy csoport embert akinek az hàttere, környezete, természete teljesen màs. Csak foglalkozz azzal hogy valakit talàlj aki neked megfelel, a többi làny meg hagy csinàlja meg gondolja amit akar
2019. szept. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!