Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha nem hiszi el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem hiszi el?

Figyelt kérdés
Van egy lány,akivel online ismerkedtem meg.Aztán végül az érzelmeit vezettek,és elmondtam hogy tetszik,nekem.Azt hiszi magáról hogy csúnya,miközben nagyon,de nagyon is szép.Egy két jó tanács?

2019. szept. 6. 21:38
 1/3 anonim válasza:
100%
A lanyok szeretik ha egy fiu tamogatja,azzal hogy fiukent is megerositi h szep,hagyj magatoknak idot.Azt nem irtad meg h talalkoztatok e vagy mennyit beszeltetek.De szerintem meg kene beszelnetek egy talalkozot.
2019. szept. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,gondoltam arra hogy én ezzel meglepően,mert nagyon szégyenlős szegény.De amugy ez egy jó tanács,köszi
2019. szept. 6. 22:55
 3/3 anonim ***** válasza:

#1-es jó!👍

Tényleg kellene egy személyes találkozó. Teljesen más irkálni mint amikor ott a másik testi valójában.

Hitesd el vele, hogy a nap miatta kell reggel. De ezt lássa is rajtad!

A lány középszerünek tartotta magát, miközben én: "el se hiszem hogy ennek a csodának bejövök".

És amikor egymás szemébe néztünk...

Ragyogott a szeme ahogy rámnézett!

Elmerültem benne! Késöbb elmondta, hogy akkor már ő is elhitte, hogy a nap miatta kel fel.

2019. szept. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!