Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ha ismerkednék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha ismerkednék egy nagyobb városba lányokkal tetszenék?

Figyelt kérdés

Mármint a kűlsőmről csak írni tudok. Mondták már, hogy jó képű vagyok, de ez csak egy dolog. Gondolom azért lenne pár szép lány is akinek tetszenék. A kérdést azért írom ki mert nem nagyon ismerek lányokat. Mert egy kis településen lakok. Ennek ellenére, hogy csak egyszer volt lassan 4 éve barátnőm, ami sajnos nem volt hosszú kapcsolat. Meg annyira jó sem. Mert 14 évesek voltunk (bár nem csak ettől függ!) Ennek ellenére volt egy olyan időszakom amikor szenvedtem miatta. De már sikerűlt teljesen el nyomnom magamban a szeretethiányt. És magabiztos voltam akkor is, most még maga biztosabb vagyok. Ha kedveskedek a lánynak, de közbe azért nem vagyok nyálas. Tehát néha előfórdul, hogy poénból flegmázok vele. Udvarlás szempontjából pedig azért megmondom neki, hogy mi tetszik a kűlsején. Vagy mit feltételezek a belső tulajdonságairól pl ha értelmesnek vagy kedvesnek tűnik. Közlöm vele, de nem úgy, hogy “ jaj drága te olyan szép és kedves vagy, hogy lehetsz ilyen tündéri” :D Meg hasonlók, na meg persze túl flegmán sem szabad velük bánni. Ha ezeket csinálnám amúgy is megjátszanám magam, és ezt szerintem le is vennék. Én utcán is, interneten is szívesen ismerkedem! De szórakozóhelyeken van a legtöbb lehetőségem. Mert oda járok általában, ha más városba megyek. Interneten persze csak egy üzenet. De szórakozóhelyen az a baj, hogy Szombaton pár haverommal el mentünk bulizni. Egy kb 50 ezer fős városba kb 45-50 km-re. És az egyik srác aki jól is néz ki, rá ment elmondása szerint 25-30 csajra. És abból elvileg csak 4-5 nem utasította el. És azt mondta, hogy abból is 2 tetszet csak neki. Bár ő inkább csak azért ment, hogy szerezzen magának egy éjszakás kalandot!

18/F



2019. szept. 16. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Hali. Biztos van lány akinek tetszenél egy nagyobb városba de egy faluba is van ilyen lány. Ez nem attól függ hogy mekkora városba ismerkedsz igaz egy nagyobb városba több a lány de ja..

Amúgy meg semmi esetre se jusson eszedbe hogy megjátszod magad ,mert azt egyik lány se szereti mar csak magamból is kiindulva. Amúgy meg szerintem nem csak buliba van esélyed de te tudod../L

2019. szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a “város” ahol lakok. Ott nem csak az a pár szép lány nagyon beképzelt aki itt van. Hanem az átlagos, csúnya lányok között is nagyon sok az ilyen. Ami mondjuk nem érdekel. De amúgy az, hogy ki milyen felszines vagy beképzelt. Nem a kinézettől függ!
2019. szept. 16. 20:22
 3/5 A kérdező kommentje:
Illetve ismerek pár embert nagyobb városokból akiknek vannak lány ismerőseik. De nem nagy ismerek még egy lányt sem általuk, mert akkor pont nem találkoztunk velük!
2019. szept. 16. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, de ha ennyire zavar miért nem költözöl fel valami nagyobb városba vagy akár Budapestre? Itt aztán lenne választásod,meg persze sajnos a felszínes csajból is több van.
2019. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Majd tervezek el kőltözni valahová. De még van 3 évem a suliból.
2019. szept. 16. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!